Sung Hoon Yeni Bir Dizide Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     17-09-2020, 13:41

Sung Hoon, "Marriage Story" adlı yeni bir dizide erkek başrol karakteri canlandıracak.

17 Eylül’de, Sung Hoon’un ajansı, oyuncusunun söz konusu dizide rol alacağını doğruladı.

Dizinin konusu ve Sung Hoon’un dizide hangi karakteri canlandıracağı hakkında herhangi bir açıklamada bulunulmadı.

Dizinin senaristliğini "Apgujeong Midnight Sun" ve "Princess Aurora" dizilerini kaleme alan Im Sung-Han yapmaktadır. Sung Hoon ve Senarist Im Sung-Han daha önce "New Tales of the Gisaeng" dizisinde beraber çalışmıştı. "New Tales of the Gisaeng" dizisi Sung Hoon’un oyunculuk çıkışını yaptığı ilk yapımdır.

Ayrıca dizinin hangi kanal aracılığı ile yayımlanacağı henüz kararlaştırılmadı. Dizinin ilk bölümünün 2021 yılının ilk yarısında yayımlanması planlaılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…