Love (ft. Marriage and Divorce)

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 18
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Love (ft. Marriage and Divorce) | Marriage Lyrics and Divorce Music | Marriage Lyrics For Divorce Music | 결혼작사 이혼작곡
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Yoo Jung-Joon, Lee Seung-Hoon
Senarist: Im Sung-Han
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: TV Chosun, Netflix
imdb: -
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 23 Ocak 2021 – 14 Mart 2021
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Pan Sa-Hun

 

Diğer Oyuncuları:

Lee Ga-Ryung / Boo Hye-Ryung
Lee Tae-Gon / Shin Yoo-Shin
Park Joo-Mi / Sa Pi-Young
Lee Min-Young / Song-Won
Jun Soo-Kyung / Lee Si-Eun
Jeon No-Min / Park Hae-Ryoon
Lee Min-Young / Song Won
Moon Sung-Ho / Seo Ban
Song Ji-In / A-Mi
Lim Hye-Young / Nam Ga-Bin
Kim Eung-Soo / Pan Moon-Ho
Lee Jong-Nam / So Ye-Jung
Kim Bo-Yeon / Kim Dong-Mi
No Ju-Hyeon / Shin Ki-Rim
Lee Hyo-Chun / Mo Seo-Hyang
Park Seo-Kyung / Shin Ji-A
Jeon Hye-Won / Park Hyang-Ki
Lim Han-Bin / Park Woo-Ram
Yoon Seo-Hyun / Jo Woong


Konusu:

Dizi, gerçek aşkı bulmaya çalışan evli çiftlerin etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Sung Hoon dizide bir avukat olan Pan Sa-Hun karakterini canlandırmaktadır. Davul çaldığını gördükten sonra eşi Boo Hye-Ryung'a (Lee Ga-Ryung) aşık olmuştur. Boo Hye-Ryung ile üç yıldır evlidir ve çiftin hiç çocuğu yoktur.

Lee Ga-Ryung dizide bir radyo istasyonunda DJ olarak çalışan Boo Hye-Ryung karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir haber muhabiriydi.

Lee Tae-Gon dizide bir hastanenin nöropsikiyatri bölümünün yönetici olarak çalışan Shin Yoo-Shin karakterini canlandırmaktadır. Sa Pi-Young (Park Joo-Mi) ile evlidir ve ona karşı oldukça tatlı bir kocadır.

Park Joo-Mi dizide bir radyo şovunun yapım yönetmeni olan Sa Pi-Young karakterini canlandırmaktadır. Evine, çocuklarına ve kocasına karşı her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Lee Min-Young dizide yetenekli bir Çince Çevirmeni olan Song-Won karakterini canlandırmaktadır. Bir süre önce boşanmıştır.

Jun Soo-Kyung dizide bir radyo şovunun ana yazarı olan Lee Si-Eun karakterini canlandırmaktadır. Park Hae-Ryoon (Jeon No-Min) ile 30 yıldır evlidir ve tüm dikkatini kocasına ve çocuklarına vermiştir.

Jeon No-Min dizide Sun Jin Üniversitesi'nde tiyatro ve sinema bölümünün dekanı olan Park Hae-Ryoon karakterini canlandırmaktadır. Lee Si-Eun’un (Jun Soo-Kyung) desteği ile profesör olmuştur.


Resmi Web Sitesi (Tv Chosun): broadcast.tvchosun.com/broadcast/...
Resmi Web Sitesi (Netflix): netflix.com/tr/title/81362748


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…