"The Search" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 22-09-2020, 15:30

Ana kadrosunda, Jang Dong-Yoon, Krystal, Yoon Park, Moon Jung-Hee ve Lee Hyun-Wook’un yer aldığı, OCN’in "The Search" adlı yeni dizisinin beşinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, bir takım canavarların çevrelediği, askerden arındırılmış bir bölgede, bir arama ekibinin hayatta kalma ve kaçış mücadelesini konu almaktadır.

Jang Dong-Yoon dizide batı cephesi askeri karargâhına bağlı bir askeri köpek eğitimcisi olan Koo Dong-Jin karakterini canlandırmaktadır. Veterinerlik bölümünden mezundur ve belli bir süre Yaban Hayatı Kurtarma Merkezi’nde stajyerlik yapmış birisidir. Bağımsız bir göreve çıktığı sırasında, sorumlu olduğu bir askeri köpek ortadan kaybolur ve onu aramaya çıktığında ise bir canavar ile karşılaşır.

Krystal dizide elit bir askeri memur olan Teğmen Son Ye-Rim karakterini canlandırmaktadır. Onun doğumunun arkasında bir sır yatmaktadır. Eskiden, Yedek Subayların Eğitim Birliği’nde görev almaktaydı. Şimdi ise batı cephesi askeri karargâhı tarafından doğrudan kontrol edilen kimyasal, biyolojik ve radyolojik savaş biriminin operasyon görevlisi olarak görev almaktadır. Olağanüstü bir dayanma gücüne ve zekâya sahiptir. Bu yüzden, her şeyi, her şekilde kazanma hırsı ile yanıp tutuşan birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "My Teacher", "Horror Stories" ve "House of the Disappeared" filmlerinin yönetmeni oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 17 Ekim’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)