Han So-Hee, Ahn Bo-Hyun ve Park Hee-Soon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     22-09-2020, 16:51

Han So-Hee, Ahn Bo-Hyun, Park Hee-Soon, Kim Sang-Ho, Lee Hak-Joo ve Chang Ryul, Netflix’in "Undercover" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Han So-Hee, Ahn Bo-Hyun ve Park Hee-Soon dizide başrol karakterleri, Kim Sang-Ho, Lee Hak-Joo ve Chang Ryul yardımcı karakterleri canlandıracak.

Dizi, babasının ölümüyle ilgili gerçeği öğrenmek için bir organize suç çetesine katılan Yoon Ji-Woo’nun etrafında dönmektedir. Yoon Ji-Woo, uyuşturucu karteli olan Dongcheonpa için çalışmaktadır. Babasının ölüm nedenini ortaya çıkarmak için Dongcheonpa’nın köstebeği olur ve polis departmanındaki uyuşturucu araştırma biriminde çalışmaya başlar.

Han So-Hee dizide babasının intikam ateşi ile yanıp tutuşan Yoon Ji-Woo karakterini canlandıracak. Bir uyuşturucu kartelinin köstebeği olarak polislerin arasına karışır.

Ahn Bo-Hyun dizide uyuşturucu araştırma biriminde görevli bir dedektif olan Jeon Pil-Do karakterini canlandıracak. Yasalara ve kurallara sıkı sıkı bağlı olan birisidir ve Yoon Ji-Woo’nun (Han So-Hee) ortağıdır.

Park Hee-Soon dizide Kore'nin en büyük uyuşturucu çetesi Dongcheonpa’nın patronu olan Choi Moo-Jin karakterini canlandıracak. Yoon Ji-Woo’nun (Han So-Hee) babasının intikamını almasına yardım ediyor gibi görünse de gerçek amacını okumak kolay değildir.

Kim Sang-Ho dizide uyuşturucu araştırma biriminin ekip lideri olan Cha Gi-Ho karakterini canlandıracak.

Lee Hak-Joo dizide Choi Moo-Jin’in (Park Hee-Soon) yakın adamlarından olan Jung Tae-Joo karakterini canlandıracak. Choi Moo-Jin’e oldukça sadıktır. Bu yüzden, Choi Moo-Jin’in en güvendiği yardımcısıdır.

Chang Ryul dizide Dongcheonpa’nın en eski üyelerinden olan Do Gang-Jae karakterini canlandıracak. Bir takım sorunlara neden olduktan sonra Dongcheonpa’dan atılır. Bu yüzden, onlardan intikam almaya yemin eder.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Extracurricular", "Lawless Lawyer", "The Liar and His Lover", "Marriage Contract", "Pride and Prejudice" ve "Time Between Dog and Wolf" dizilerinin yönetmeni Kim Jin-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "Life Risking Romance" ve "The Huntresses" filmlerini kaleme alan Kim Ba-Da yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 2021 yılında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…