Ko Hyun-Jung Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Ko Hyun-Jung, JTBC’nin "A Person Similar To You" ("Person Who Looks Like You") adlı yeni bir dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

Dizi, kendini arzularına adamış bir kadın ile o kadın yüzünden hayatı mahvolmuş başka bir kadının etrafında dönmektedir. Hee-Joo’nun hayatı dışarıdan bakınca kusursuz gibi görünmektedir. Ancak o, zamanını anlamsız bir şekilde geçirdiğini hissetmektedir. Tam o sırada, ona gençlik yıllarını hatırlatan fakir ama buna rağmen ışıl ışıl parlayan bir kadınla karşılaşır. Bu karşılaşma onun hayatını tamamen değiştirir.

Ko Hyun-Jung dizide başarılı bir ressam ve deneme yazarı olan Hee-Joo karakterini canlandıracaktır. Yoksulluk içinde büyümüş ve rekabetçi bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Şimdi, başarılı bir kariyere sahiptir. Bir hastane vakfının halefiyle evlenmiştir ve iki çocuk annesidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "A Person You May Know" dizisinin yönetmeni Lim Hyun-Wook oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Just Between Lovers" ("Rain or Shine") ve "Secret" ("Secret Love") dizilerini kaleme alan Yoo Bo-Ra yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)