"Mouse" Dizisinin Ana Kadrosu Resmi Olarak Açıklandı

tvN’nin "Mouse" adlı yeni dizisinin ana kadrosu kesinleşti ve dizideki karakterler hakkında bilgi verildi.

Dizi, psikopat insanları daha anne karnındayken belirleyen bir testin dünyada nasıl bir etki oluşturacağına ve "Karnındaki çocuğun bir psikopat olacağını bilsen, onu doğurmak ister miydin?" sorusuna odaklanıyor.

Dizide Lee Seung-Gi, Lee Hee-Joon, Park Ju-Hyun ve Kyung Soo-Jin başrolü paylaşırken Ahn Jae-Wook, Kim Jung-Nam ve P.O yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Lee Seung-Gi dizide çaylak bir polis memuru olan Jung Ba-Reum karakterini canlandırmaktadır. Dik başlı olduğu kadar da dürüst bir insandır ve adaleti sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Bütün bir ulusu korkutan psikopat bir katil ile karşı karşıya kaldıktan sonra tüm hayatı değişir.

Lee Hee-Joon dizide bir dedektif olan Koo Moo-Chi karakterini canlandırmaktadır. Anne ve babası genç bir çocukken cinayete kurban gider. Ebeveynlerinin intikamını almaya kararlıdır. Bu yüzden yasaları çiğnemeyi umursamaz ve suçluları yakalamak için gereken her türlü yola başvurur.

Park Ju-Hyun dizide lise son sınıf öğrencisi olan Oh Bong-Yi karakterini canlandırmaktadır. Büyükannesi ile beraber yalnız yaşamaktadır ve dövüş sanatlarında yetenekli birisidir. Ne zaman yaşadığı mahallede görevli olan Polis Memuru Jung Ba-Reum (Lee Seung-Gi) ile karşılaşsa aralarında eğlenceli bir çekişme olur.

Kyung Soo-Jin dizide bir PD olan Choi Hong-Joo karakterini canlandırmaktadır. İnsanlar ona 'Sherlock Hong-Joo' olarak lakap takmıştır. Ayrıca çocukluğunda karşılaştığı bir katil ile ilgili sır saklamaktadır.

Ahn Jae-Wook dizide ünlü bir beyin cerrahı olan Han Seo-Joon karakterini canlandırmaktadır.

Kim Jung-Nam dizide Han Seo-Joon’un (Ahn Jae-Wook) eşi olan Sung Ji-Eun karakterini canlandırmaktadır.

P.O dizide çaylak bir dedektifi canlandırmaktadır. Koo Moo-Chi’nin (Lee Hee-Joon) ekibinde görev almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Rugal", "My Secret Romance", "Something About 1%" ve "Cheo Yong 2" dizilerinin yönetmeni Kang Cheol-Woo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "Il Ji-Mae: The Phantom Thief", "God's Gift - 14 Days" ve "Black" dizilerini kaleme alan Choi Ran yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılının ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1)