Lee Do-Hyun ve Go Min-Si Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     21-12-2020, 20:05

Lee Do-Hyun, Go Min-Si, Lee Sang-Yi ve Keum Sae-Rok, KBS2’nun "Youth of May" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Dram-romantik-tarih-gençlik türündeki dizi, Mayıs 1980'de, Gwangju Ayaklanması'nın çalkantılı zamanlarında, birbirlerini seven iki gencin etrafında dönmektedir.

Lee Do-Hyun ve Go Min-Si dizide başrol karakterleri canlandırırken Lee Sang-Yi ve Keum Sae-Rok dizide ana yardımcı karakterleri canlandıracak.

Lee Do-Hyun dizide bir tıp öğrencisi olan Hwang Hee-Tae karakterini canlandıracak. Tıp fakültesine sınıfının en iyi notlarına sahip olarak girmiştir. Oldukça rahat biri gibi görünmesine karşın düşüncelerinden ödün vermeyen inatçı bir kişiliğe sahiptir.

Go Min-Si dizide 3 yıldır bir hemşire olarak çalışan Kim Myung-Hee karakterini canlandıracak. Bulunduğu konuma ulaşmak için hayat mücadelesi vermiştir. En zorlu durumlarda dahi inancını kaybetmeyen ve adaletsizliğe karşı duran savaşçı ruhlu birisidir.

Lee Do-Hyun ve Go Min-Si, daha önce "Sweet Home" dizisinde birlikte rol almıştı.

Keum Sae-Rok dizide bir hukuk öğrencisi olan Lee Soo-Ryun karakterini canlandıracak. Kim Myung-Hee’nin en yakın arkadaşıdır. Varlıklı bir aileden gelmektedir. Toplumsal meselelerde adaleti sağlama konusunda kendisini bir öncü olarak görüp sorumlu hissetmektedir.

Lee Sang-Yi dizide Lee Soo-Ryun’un abisi olan Lee Soo-Chan karakterini canlandıracak. Fransa'daki eğitimden döndükten sonra babasına aile işinde yardım etmeye başlamıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Doctor Prisoner" dizisinin yönetmenlerinden biri olan Song Min-Yeop oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Spy" dizisini kaleme alanlardan biri olan Lee Kang yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılının ilkbahar mevsiminde yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…