"Sisyphus: The Myth" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 23-12-2020, 13:57

Ana kadrosunda Cho Seung-Woo, Park Shin-Hye ve Sung Dong-Il’in yer aldığı, JTBC’nin "Sisyphus: The Myth" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, dahi bir mühendis (Cho Seung-Woo) ve onu kurtarmak için gelecekten gelen Kang Seo-Hae’nin (Park Shin-Hye) etrafında dönmektedir.

Cho Seung-Woo dizide 'Quantum and Time' adlı bir şirketin kurucu ortağı ve dahi bir mühendis olan Han Tae-Sool karakterini canlandırmaktadır. Kodlama konusunda oldukça yetenekli birisidir. Onun çabaları sayesinde 'Quantum and Time' dünya çapında bir işletme haline gelmiştir. Bu yüzden Kore mühendisliği dünyasında, ulusal bir kahraman ve bir mucize olarak anılmaya başlanmıştır. Ancak gerçekte işler göründüğü gibi değildir. 10 yıl önce, abisinin ölümünden sonra garip davranışları nedeni ile şirketin hisse senetleri oldukça dalgalanmıştır. Sonra ilerleyen zamanlarda, abisinin ölümü hakkında öğrendiği inanılmaz bir gerçek ile tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

Park Shin-Hye dizide elit bir savaşçı olan Kang Seo-Hae karakterini canlandırmaktadır. Oldukça iri adamları çıplak elle alt edebilecek kadar dövüş sanatlarında usta, iyi bir keskin nişancı ve kendi patlayıcılarını hazırlayabilen birisidir. Gangsterlerin ve askeri kliklerin hâkim olduğu bir dünyada bu becerileri sayesinde hayatta kalabilmiştir. Dünyayı kurtarabilmek için Han Tae-Sool’u (Cho Seung-Woo) korumaya karar verir.

Yayımlanan fragmanın son sahnesinde, Kang Seo-Hae (Park Shin-Hye), "Buna bir son verelim"  der ve Han Tae-Sool (Cho Seung-Woo) buna cevap olarak şunları söyler: "Bu sefer yapabiliriz. Bu sefer her şeyi değiştirebilirim."

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Legend of the Blue Sea", "Doctor Stranger", "The Master's Sun", "City Hunter" ve "Brilliant Legacy" dizilerinin yönetmeni Jin Hyeok oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Fates & Furies" dizisini beraber kaleme almış olan Lee Je-In, Jeon Chan-Ho yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü Şubat 2021’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)