"You Are My Spring" Dizisinin Kadrosu Kesinleşti

Seo Hyun-Jin, Kim Dong-Wook, Yoon Park ve Nam Gyu-Ri, tvN’in "You Are My Spring" adlı yeni bir dizisinde birlikte rol alacak.

Dizi, daha bir cinayetin işlendiği aynı binada oturan ve hala içlerindeki 7 yaşındaki çocukla birlikte yaşayan bir grup yetişkinin etrafında dönmektedir.

Seo Hyun-Jin dizide bir otelin konsiyerj müdürü olarak çalışan Kang Da-Jung karakterini canlandıracak. Çocukken kısa süreliğine yaşadığı bir handa yaşamıştır ve hala o hanı kalbinin evi olarak görmektedir. Yeni taşındığı Gugu Binası'da bir cinayet işlenir. Bu cinayet ile içindeki çocukla yüzleşmek zorunda kalır.

Kim Dong-Wook dizide zeki bir psikiyatr olan Joo Young-Do karakterini canlandıracak. Kang Da-Jung’un (Seo Hyun-Jin) yeni taşındığı binada alt komşusudur. İntihara meyilli insanların yeniden yaşamak istemesine ve başkalarının duygusal mücadelelerinin üstesinden gelmelerine yardımcı olan birisidir. Ancak, tüm hayatını kendi duygusal yaralarını iyileştiremeden yaşamıştır. Hiç kimse tarafından teselli edilmemiştir.

Yoon Park dizide bir yatırım şirketinin CEO'su olan Chae Joon karakterini canlandıracak. Bir gün, aniden karşılaştığı Kang Da-Jung’a (Seo Hyun-Jin) kalbini kaptırır. Ancak duygularını ona anlatamaz.

Nam Gyu-Ri dizide bir oyuncu olan An Ga-Young karakterini canlandıracak. Aynı zamanda eski menajeri olan eski erkek arkadaşı tarafından kullanıldıktan sonra birine kalbini kaptırmaktan korkmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The King: Eternal Monarch" ve "Search: www" dizilerinin yönetmenliğini ve "Mr. Sunshine" dizisinin asistan yönetmenliğini yapmış olan Jung Ji-Hyun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Bubblegum" dizisini kaleme alan Lee Min-Na yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)