"L.U.C.A.: The Beginning" Dizisinin Yeni Fragmanları Yayımlandı
  • Maysa
  • 13-01-2021, 14:03

Başrolünü Kim Rae-Won ve Lee Da-Hee’nin paylaştığı, tvN’in "L.U.C.A.: The Beginning" adlı yeni dizisinin iki karakter fragmanı yayımlandı.

Gizem-bilimkurgu türündeki dizi, gerçekte kim olduğunu bilmeyen özel güçlere sahip bir adam (Kim Rae-Won) ile küçük bir çocukken ailesi ortadan kaybolan bir dedektifin (Lee Da-Hee) etrafında dönmektedir. Sorularına cevap ararken birbirleri ile yolları kesişir.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda Kim Sung-Oh, Park Hyuk-Kwon, Ahn Nae-Sang ve Jin Kyung gibi güçlü isimler yer almaktadır.

Kim Rae-Won dizide özel güçlere sahip Ji-O karakterini canlandırmaktadır. Sakladığı büyük bir sırrı vardır ve gerçekte kim olduğunu bilmemektedir. Onu çevreleyen sorulara cevap ararken karşısına oldukça gizemli figürler çıkar.

Lee Da-Hee dizide bir dedektif olan Goo-Reum karakterini canlandırmaktadır. Bir eylem planına karar verdiği zaman ne olursa olsun bundan vazgeçmeyen birisidir. Ailesi o küçükken aniden ortadan kaybolur. Bu yüzden, kaybolma olayının arkasındaki gerçeğin peşine düşer ve Ji-O (Kim Rae-Won) ile karşılaşır. Bu karşılaşmadan sonra hayatı alt üst olur.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "The Guest", "Black", "Voice", "Pied Piper" ve "Liar Game" dizilerinin yönetmenliğini yapan Kim Hong-Sun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "The Pirates" filminin yanı sıra "Your Honor", "The Package", "7th Grade Civil Servant" ve "The Fugitive: Plan B" dizilerini kaleme alan Chun Sung-Il yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 1 Şubat 2021 tarihinde yayımlanacak.

Kaynak: (1)