"Mouse" Dizisinin İlk Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 20-01-2021, 16:56

Başrolünü Lee Seung-Gi ve Lee Hee-Joon’un paylaştığı, "Mouse" dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, psikopat insanları daha anne karnındayken belirleyen bir testin dünyada nasıl bir etki oluşturacağına ve "Karnındaki çocuğun bir psikopat olacağını bilsen, onu doğurmak ister miydin?" sorusuna odaklanıyor.

Lee Seung-Gi dizide çaylak bir polis memuru olan Jung Ba-Reum karakterini canlandırmaktadır. Dik başlı olduğu kadar da dürüst bir insandır ve adaleti sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Bütün bir ulusu korkutan psikopat bir katil ile karşı karşıya kaldıktan sonra tüm hayatı değişir.

Lee Hee-Joon dizide bir dedektif olan Koo Moo-Chi karakterini canlandırmaktadır. Anne ve babası genç bir çocukken cinayete kurban gider. Ebeveynlerinin intikamını almaya kararlıdır. Bu yüzden yasaları çiğnemeyi umursamaz ve suçluları yakalamak için gereken her türlü yola başvurur.

Dizinin yönetmen koltuğunda iki isim oturmaktadır; Choi Joon-Bae ve Kang Cheol-Woo. Yönetmen Choi Joon-Bae "Come and Hug Me" ve "The King's Daughter, Soo Baek-Hyang" dizilerinin, Yönetmen Kang Cheol-Woo "Rugal", "My Secret Romance", "Something About 1%" ve "Cheo Yong 2" dizilerinin yönetmeniliğini yapmıştır. Dizinin senaristliğini, "Il Ji-Mae: The Phantom Thief", "God's Gift - 14 Days" ve "Black" dizilerini kaleme alan Choi Ran yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 24 Şubat’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)