"Sisyphus: The Myth" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 10-02-2021, 18:48

Başrolünü Cho Seung-Woo ve Park Shin-Hye paylaştığı, JTBC’nin "Sisyphus: The Myth" adlı yeni dizisinin yedinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, dahi bir mühendis (Cho Seung-Woo) ve onu kurtarmak için gelecekten gelen Kang Seo-Hae’nin (Park Shin-Hye) etrafında dönmektedir. Han Tae-Sool, kodlama konusunda oldukça yetenekli birisidir. Onun çabaları sayesinde 'Quantum and Time' dünya çapında bir işletme haline gelmiştir. Bu yüzden Kore mühendisliği dünyasında, ulusal bir kahraman ve bir mucize olarak anılmaya başlanmıştır. Ancak gerçekte işler göründüğü gibi değildir. 10 yıl önce, abisinin ölümünden sonra garip davranışları nedeni ile şirketin hisse senetleri oldukça dalgalanmıştır. Sonra ilerleyen zamanlarda, abisinin ölümü hakkında öğrendiği inanılmaz bir gerçek ile tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Legend of the Blue Sea", "Doctor Stranger", "The Master's Sun", "City Hunter" ve "Brilliant Legacy" dizilerinin yönetmeni Jin Hyeok oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Fates & Furies" dizisini beraber kaleme almış olan Lee Je-In, Jeon Chan-Ho yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 17 Şubat'ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)