"Dear.M" Dizisinin Yeni Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     22-02-2021, 13:38

Ana kadrosunda Park Hye-Soo, 'NCT' grubundan Jaehyun, Bae Hyun-Sung, Roh Jeong-Eui, Woo Da-Vi ve Lee Jin-Hyuk'un yer aldığı, KBS2’nun "Dear M" adlı yeni dizisinin karakter afişleri ve yeni bir fragmanı yayımlandı.

Romantik-dram türündeki dizi, Seoyeon Üniversitesi’nin çevrimiçi topluluğunda, isimsiz bir gönderide adı geçen gizemli 'M'i bulmak için kampüs çapında yapılan aramayı konu almaktadır. 'M'i arama sürecinde, birçok öğrencinin arasındaki ilişkiler değişir ve birçok öğrencinin arasında yeni aşklar filizlenir.

Park Hye-Soo dizide Seoyeon Üniversitesi'nde işletme bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Ma Joo-A karakterini ve Jaehyun dizide Seoyeon Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Cha Min-Ho karakterini canlandırmaktadır.

Roh Jeong-Eui dizide Seoyeon Üniversitesi'nde ekonomi bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Seo Ji-Min karakterini ve Bae Hyun-Sung dizide Seoyeon Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği bölümü öğrencisi olan Park Ha-Neul karakterini canlandırmaktadır.

Woo Da-Vi dizide Seoyeon Üniversitesi'nde işletme bölümü 1. sınıf öğrencisi olan Hwang Bo-Young karakterini ve Lee Jin-Hyuk dizide Seoyeon Üniversitesi'nde psikoloji bölümü öğrencisi olan Gil Mok-Jin karakterini canlandırmaktadır.

Bu arada dizi, sevilen "Love Playlist" adlı web dizisinin yan hikayesidir.

Dizinin yönetmen koltuğunu, "to. Jenny" mini dizisinin yönetmenliğini yapan Park Jin-Woo ile "I Hate Going to Work" ve "Love Revolution" dizilerinin yönetmenliğini yapan Seo Joo-Wan paylaşmaktadır. Dizinin senaristliğini "Love Playlist" web dizi serisini kaleme alan Lee Seul yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 26 Şubat'ta yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…