Junho ve Lee Se-Young Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

'2PM' grubundan Junho ve Lee Se-Young, MBC'nin "The Red Sleeve Cuff" adlı yeni bir dizisinde birlikte başrolü paylaşabilir.

9 Mart’ta, her iki oyuncunun ajansı da oyuncusunun diziden teklif aldığını ve teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiklerini bildirdi.

Aynı adı taşıyan bir romandan uyarlama olan dizi, saray leydisi olarak girdiği sarayda kraliçe olarak en yüksek konuma ulaşan, soylu kraliyet eşi Uibin Sung’un hikayesini konu almaktadır.

Junho eğer teklifi kabul ederse dizide kralın doğrudan torunu ve en büyük torunu olarak doğan Veliaht Prens Lee San karakterini canlandıracak. Büyükbabası Kral Yeongjo'nun istediği gibi mükemmel bir veliaht olmak için çok çaba göstermektedir. Ancak babası Veliaht Prens Sado'nun ölümünden dolayı hâlâ iyileşmeyen yaraları vardır.

Lee Se-Young eğer teklifi kabul ederse dizide saray leydisi olan Sung Deok-Im karakterini canlandıracak. Veliaht Prens Lee San ile birbirlerine aşık olurlar. Veliaht Prens, Kral Jeongjo olarak tahta çıkar ve onu cariyesi yapmak ister. O, hayatını özgürce yaşamak istediği ve eğer bir cariye olursa bunun mümkün olmayacağını bildiği için ilk başlarda bunu reddeder. Ancak sonunda cariyesi olmayı kabul eder.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Hold Me Tight" ve "Radiant Office" dizilerinin yönetmeni Jung Ji-In oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Ruler: Master of the Mask" dizisini kaleme alan Jung Hae-Ri yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yıl yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)