Pyo Ye-Jin "Taxi Driver" Dizisinde Lee Na-Eun’un Yerine Rol Alacak

Pyo Ye-Jin, SBS’in "Taxi Driver" adlı yeni dizisinin ana kadrosuna katıldı.

10 Mart’ta, diziden bir kaynak, Pyo Ye-Jin’in dizide Go Eun karakterini canlandıracağını doğruladı.

İlk başlarda, 'APRIL' grubundan Lee Na-Eun dizide Go Eun karakterini canlandırmak için kadroya alınmıştı. Ancak hakkındaki zorbalık iddiaları nedeni ile dizinin kadrosundan çıkartıldı. Henüz yayımlanmaya başlamayan dizinin çekimlerin %60 tamamlandı. Go Eun karakterini canlandıran Lee Na-Eun’un yer aldığı sahneler yeniden Pyo Ye-Jin ile çekilecek.

Dizi, kanunların korumadığı mağdurlara hizmet veren 'Rainbow Taxi' adlı bir taksi şirketinin etrafında dönmektedir. 'Rainbow Taxi' sıradan bir taksi şirketi değildir. Şirket özel bir ‘intikam çağrı’ hizmeti sunmaktadır. Müşterileri intikam almalarını isterlerse, 'Rainbow Taxi' çalışanları müşterilerinin bu isteklerini yerine getirmektedir.

Pyo Ye-Jin dizide dizide 'Rainbow Taxi' şirketinin bir çalışanı olan Go Eun karakterini canlandırmaktadır. Gerçekte bir hackerdır ve insanların kişisel bilgilerini bulma ve ifşa etme konusunda yeteneklidir. CCTV'den akıllı telefonlara ve bilgisayarlara kadar tüm dijital cihazları kullanma konusunda bir uzmandır. İş üzerindeyken Kim Do-Ki’nin (Lee Je-Hoon) gözleri ve kulakları gibi olur.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Doctor Detective" dizisinin yönetmenliğini yapan Park Joon-Woo oturmaktadır. Webtoonu diziye "Fabricated City", "Codename: Jackal" ve "White Night" filmlerini kaleme alan Oh Sang-Ho uyarlamaktadır.

Dizinin ilk bölümü 9 Nisan’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)