"High Class" Dizisinin Ana Kadrosu Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     12-03-2021, 13:27

Cho Yeo-Jeong, Kim Ji-Soo, Ha Joon, Park Se-Jin, Kong Hyun-Joo ve eski 'After School' üyesi olan Lee Ga-Eun, tvN’in "High Class" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Gerilim-gizem türündeki dizi, Kore’nin %0,1’lik kesiminde yaşayan elit kadınların kusursuz yaşamlarının arkasında sakladıkları tehlikeli yalanları ve ikiyüzlülükleri konu almaktadır.

Cho Yeo-Jeong dizide bir avukat olan Song Yeo-Wool karakterini canlandıracak. Kocası bir cinayet işlemekle suçlandıktan sonra sahip olduğu her şeyi kaybeder.

Kim Ji-Soo dizide HSC uluslararası okulundaki diğer veliler arasında 'kraliçe arı' olarak görülen Nam Ji-Sun karakterini canlandıracak.

Ha Joon dizide HSC uluslararası okulunda bir öğretmen olan Danny Oh karakterini canlandıracak. Eski bir buz hokeyi oyuncusudur.

Park Se-Jin dizide Song Yeo-Wool’un (Cho Yeo-Jeong) tek yakın arkadaşı olan Hwang Na-Yoon karakterini canlandıracak. Bekar bir annedir.

Kong Hyun-Joo dizide eskiden popüler bir oyuncu olan Cha Do-Young karakterini canlandıracak. Tekrar insanların ilgisini üzerine çekmek için Nam Ji-Sun’un Kim Ji-Soo etrafında dolanmaktadır.

Lee Ga-Eun dizide Kanada’da büyüyen HSC uluslararası okulunda öğretmenlik yapan Rachel Jo karakterini canlandıracak. İşini sadece bir iş olarak görmektedir. İş-yaşam dengesini sağlamak onun için çok önemlidir. Mesai saati bitince iş telefonunu kapatır. Oldukça havalı ve şaşırtıcı bir karaktere sahiptir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Missing 9", "Angry Mom" ve "Hotel King" dizilerinin yönetmeni Ashbun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Rude Miss Young-Ae Season 8" dizisini kaleme alan Hyun Jung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın ikinci yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…