Song Kang ve Han So-Hee Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Song Kang ve Han So-Hee, JTBC’nin "I Know But" ("Nevertheless") adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlama olan dizi, birisi ile çıkmakla ilgilenmeyen Park Jae-Un (Song Kang) ile aşka inanmayan Yoo Na-Bi’nin (Han So-Hee) etrafında dönmektedir. İkili karşılaştıktan sonra birbirlerine karşı romantik hisler beslemeye başlar ve değişirler.

Song Kang dizide bir üniversitede sanat bölümü öğrencisi olan Park Jae-Un karakterini canlandıracak. Herkese karşı arkadaş canlısı olan neşeli birisidir. Flörtleşmeyi sevmesine rağmen bunu zaman kaybı olarak görmektedir. Bu yüzden diğer insanlarla arasına keskin çizgiler çizer ve nasıl hissettiğini onlara asla açıklamaz. Bir gün, Yoo Na-Bi (Han So-Hee) ile tanışır ve kendisini çizdiği bu çizgiyi aşmak isterken bulur.

Han So-Hee dizide bir üniversitede sanat bölümü öğrencisi olan Yoo Na-Bi karakterini canlandıracak. Park Jae-Un (Song Kang) ile aynı üniversiteye gitmektedir. Geçmişte, ilk aşkı ile yaşadığı acımasız ve acı bir deneyimden sonra bir daha aşık olmamaya yemin eder.

Bu arada, Song Kang ilk bölümü 22 Mart’ta yayımlanacak olan "Navillera" dizisinde rol almaktadır. Ayrıca, Park Min-Young ile beraber "Office Romance Cruelty" adlı yeni bir dizide rol alması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Han So-Hee ise Netflix’in "Undercover" dizisinin çekimleri ile meşgul olduğu bilinmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Flower Crew: Joseon Marriage Agency", "Devilish Joy" ve "The Vampire Detective" dizilerinin yönetmenliğini yapan Kim Ga-Ram oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Dating Class" adlı web dizisini kaleme alan Jung Won yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın yaz mevsininde yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)