"Dark Hole" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 19-03-2021, 12:22

Başrolünü Kim Ok-Vin ve Lee Joon-Hyuk’un paylaştığı, OCN’in "Dark Hole" adlı yeni dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, soludukları zaman insanları canavara dönüştüren bir dumanın gizemini çözmek için mücadele eden bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Kim Ok-Vin dizide Seul Büyükşehir Polis Teşkilatı'nın Bölgesel Soruşturma Birimi’nde görevli bir dedektif olan Lee Hwa-Sun karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, kocasını öldüren katilden bir telefon alır ve Muji şehrine gider. Orada, insanların gizemli bir dumanı soluduktan sonra birer canavara dönüştüğünü görür. Bunun üzerine hem insanları kurtarmak hem de kocasının katilini yakalamak için mücadele etmeye başlar.

Lee Joon-Hyuk dizide tüm hayatını Muji şehrinde geçirmiş olan Yoo Tae-Han karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir dedektif olan Yoo Tae-Han, bir dava nedeni ile istifa etmek zorunda kalır. Şimdi bir çekici sürücüsü olarak çalışmaktadır. İnsanların soludukları gizemli dumandan dolayı şehrin bir kaosa sürüklendiğini görür. İnsanları kurtarmak için Lee Hwa-Sun’a (Kim Ok-Vin) yardım etmeye başlar.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "The Phone" filminin yönetmenliğini yapmış olan Kim Bong-Joo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "Strangers From Hell", "Item" ve "Save Me" dizilerini kaleme alan Jung Yi-Do yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 24 Nisan’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)