Park Eun-Bin ve Rowoon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     19-03-2021, 14:50

Park Eun-Bin ve Rowoon, KBS2’nun "Affection" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

19 Mart’ta, her iki oyuncunun söz konusu dizde rol alacakları doğrulandı.

'Yeonmo' adlı bir manhwadan uyarlama olan dizi, sarayda doğan ikiz kardeşlerin etrafında dönmektedir. Veliaht prensin eşi ikiz dünyaya getir. Ancak ikizler bir uğursuzluğun işareti olarak görülür ve ikiz kardeşlerden kız olanının öldürülmesine karar verilir. Annesi çocuğunun hayatını kurtarmak için gizlice onu saraydan göndertir. Bir süre sonra ikizlerden erkek olanı Lee Hwi bir hastalık nedeni ile hayatını kaybeder. Annesi bu ölümü gizler ve ikiz kızını Lee Hwi’nin yerine geçirerek büyütür. Lee Hwi sonunda veliaht prens olur.

Park Eun-Bin dizide ölen erkek kardeşinin yerine geçen Lee Hwi karakterini canlandıracak. Edebiyat ve dövüş sanatlarında yeteneklidir. Sakladığı sırrı nedeni ile gerçek duygularını asla dışarı vurmaz ve saray hanımları da dahil olmak üzere kendisiyle yakınlaşmaya çalışan herkesle arasına büyük bir mesafe koyar.

Rowoon dizide Lee Hwi’nin (Park Eun-Bin) öğretmeni olan Jung Ji-Woon karakterini canlandıracak. O, yalnızca veliaht prensleri eğitmek amacıyla kurulan bir hükümet bürosu olan Sikangwon'dan bir öğretmendir. Cesur, azimli, inatçı ve hayattan zevk almasını bilen iyimser birisidir. Bir hükümet araştırma ofisinde hükümet yetkilisinin oğlu olduğu için geleceği onun için açıkça belirlenmiş görünmektedir. Ancak, kendi belirlediği yolda gitmek istemesinin ve kolay yolu geride bırakmayı seçmesinin bir nedeni vardır. Lee Hwi çok geçmeden ona gönlünü kaptırır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Undercover", "Graceful Friends", "The Beauty Inside", "Meloholic" "Revolution", "Introvert Boss", "Another Miss Oh" ve "Marriage Not Dating" ve dizilerinin yönetmeni Song Hyun-Wook oturmaktadır. Manhwayı diziye "Clean With Passion For Now" dizisini kaleme alan Han Hee-Jung uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümü bu yılın ikinci yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…