"Dark Hole" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     23-03-2021, 12:59

Başrolünü Kim Ok-Vin ve Lee Joon-Hyuk’un paylaştığı, OCN’in "Dark Hole" adlı yeni dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, soludukları zaman insanları canavara dönüştüren bir dumanın gizemini çözmek için mücadele eden bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Kim Ok-Vin dizide Seul Büyükşehir Polis Teşkilatı'nın Bölgesel Soruşturma Birimi’nde görevli bir dedektif olan Lee Hwa-Sun karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, kocasını öldüren katilden bir telefon alır ve Muji şehrine gider. Orada, insanların gizemli bir dumanı soluduktan sonra birer canavara dönüştüğünü görür. Bunun üzerine hem insanları kurtarmak hem de kocasının katilini yakalamak için mücadele etmeye başlar.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "The Phone" filminin yönetmenliğini yapmış olan Kim Bong-Joo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "Strangers From Hell", "Item" ve "Save Me" dizilerini kaleme alan Jung Yi-Do yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 24 Nisan’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…