''School 2021'' Dizisinde Kim-Young Dae'nin Rol Alacağı Kesinleşti

''School 2021'' dizisi için ana erkek karakterler belirlendi. Kim Young-Dae ve Kim Yo-Han'ın KBS2 geleneksel dizi serisi “School 2021” de rol alacağı onaylandı. “School 2021”, Gong Ki-Joon (Kim Yo-Han) ve Na Geum-Young da dahil olmak üzere bir meslek lisesindeki öğrencilerin yaşamlarını ve büyümelerini konu alıyor.

Gong Ki-Joon bir zamanlar tekvando oyuncusuydu ve Ulusal Atletizm Yarışmasında bronz madalya kazandı, ancak ciddi bir ayak bileği sakatlığı geçirdi. Bu sıralarda ise babasının işi iflas etti. Bu yüzden Gong Ki-Joon tekvandoyu bıraktı ve meslek lisesine girdi. Yaşına göre olgun bir kişiliğe sahip biri olmasına rağmen ondan hoşlanan biri ile karşılaştığında ne yapması gerektiğini bilmiyordur.

Na Geum-Young, meslek lisesinde 2. sınıf öğrencisidir. Youtuber olmak istiyor ve meslek okulunda aşçılık okuyor. Babası kasabanın eteklerinde bir karaoke odası işletiyor.

Dizi için Kim Young-Dae ikinci baş erkek karakter Jung Young-Joo'yu oynayacak. O bir transfer öğrencisidir ve Gong Ki-Joon (Kim Yo-Han) ile geçmişten kalan bir bağlantısı vardır.

Kim Youn Dae çok izlenen dramalardan The Penthose ve The Penthouse 2'de oynadı. Bu dizilerde dikkat çeken oyuncu serinin üçüncü sezonu ile tekrardan ekranlara çıkmak için hazırlanıyor

“School 2021” 
ilk olarak Kasım 2021'de Güney Kore'de yayınlanacaktır.

NOT: Dizi ile ilgili bilgiler geldikçe güncellenecektir.