''Voice 4'' Dizisi İçin Karakter Tanıtım Fragmanı Ve Afiş Yayınlandı

''Voice 4'' devam serisi için fragman ve afişler yayınlandı.

Lee Ha-Na'nın da rol aldığı tvN dizisi “Voice 4” için Song Seung-Heon karakter tanıtım fragmanı eklendi. Tanıtım fragmanı Lee Ha-Na'nın “Bir kurbanın sesini duyabiliyorum. Acele edin, zamanımız doluyor.'' sesiyle başlıyor ve ''Zaman yok." şeklinde devam ediyor. Fragmanın sonuna doğru Song Seung-Heon'un sesi duyuluyor: ''Ne tür bir canavar olursan ol seni yakalayacağım."

Dizinin bu sezonunda gelişmiş işitme yeteneğine sahip bir seri katil belirir. Seri katil, gelişmiş yeteneğini kullanarak insanları öldürüyordur. Bu nedenle gelişmiş bir işitme yeteneğine de sahip olan Kang Kwon-Joo (Lee Ha-Na) köşeye sıkıştırılır. Kang Kwon-Joo, seri katili yakalamak için Dedektif Derek Jo (Song Seung-Heon) ile işbirliği yapar.

Song Seung-Heon, Derek Jo karakterini canlandırıyor. O hatalara izin vermeyen sert ve mükemmelliyetçi birisidir. LAPD'den (Los Angeles Polis Departmanı) ekip lideridir. LAPD ekibindeyken suç çeteleriyle uğraşmış birisidir. Artık 'Altın Zaman Ekibi' ile iş birliği içerisinde ilerleyecektir. Derek Jo hesaba katılması gereken bir güç olacaktır.

Bu arada Kang Kwon-Joo, Do Kang-Woo'nun ölümünden bu yana TSSB'den (Travma Sonrası Stres Bozukluğu) muzdariptir, ancak yine de acil durum 112 çağrı merkezinin lideri olarak görevlerini yerine getirmektedir.

Dizi 4. Sezonuyla 18 Haziran saat 22.50'de yayınlanacak ve 14 bölüm olacaktır.