''You Are My Spring'' Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

 ''You Are My Spring''
 dizisi için ilk fragman geldi. Başrollerini Seo Hyun-Jin ve Kim Dong-Wook'un paylaştığı dizi tvN aracılığıyla 5 Temmuz'da yayınlanacak.

Dizi, bir cinayetin işlendiği binada oturan ve hala içlerinde sahip oldukları bir çocuk ruhuyla beraber yaşayan bir grup yetişkinin etrafında dönmektedir. Drama, kalpleri yaralı insanların iyileşme hikayelerini ele alacak.

Seo Hyun-Jin dizide bir otelin konsiyerj müdürü olarak çalışan Kang Da-Jung karakterini canlandırmaktadır. Çocukken kısa süreliğine bir handa yaşamıştır ve hala o hanı kalbinin evi olarak görmektedir. Yeni taşındığı Gugu Binası'da bir cinayet işlenir. Bu cinayet ile içindeki çocukla yüzleşmek zorunda kalır.

Kim Dong-Wook dizide zeki bir psikiyatr olan Joo Young-Do karakterini canlandırmaktadır. Kang Da-Jung’un (Seo Hyun-Jin) yeni taşındığı binada alt komşusudur. İntihara meyilli insanların yeniden yaşamak istemesine ve başkalarının duygusal mücadelelerinin üstesinden gelmelerine yardımcı olan birisidir. Ancak, tüm hayatını kendi duygusal yaralarını iyileştiremeden yaşamıştır. Hiç kimse tarafından teselli edilmemiştir.

Yoon Park dizide bir yatırım şirketinin CEO'su olan Chae Joon karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, aniden karşılaştığı Kang Da-Jung’a (Seo Hyun-Jin) kalbini kaptırır. Ancak duygularını ona anlatamaz.

Nam Gyu-Ri dizide bir oyuncu olan An Ga-Young karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda eski menajeri olan eski erkek arkadaşı tarafından kullanıldıktan sonra birine kalbini kaptırmaktan korkmaktadır.

Yeni yayınlanan fragmanda ''Yetişkin çocukların iyileştirici romantizmi.'' şeklinde kısa bir açıklama da yer alıyor.
 
Dizinin yönetmen koltuğunda The King: Eternal Monarch ve Search: www gibi ünlü dizilerin yönetmeni Jun Ji Hyun oturuyor.


NOT:  ''You Are My Spring'', Doom At Your Service dizisi bittikten sonra yayınlanacaktır.

Fragman