''The Witch's Diner'' Dizisi İçin Bazı Fotoğraflar Paylaşıldı

''The Witch's Diner'' (Come to the Witch's Restaurant) Dizisi için bazı fotoğraflar yayınlandı. Başrollerini Song Ji-Hyo ve Nam Ji-Hyun'un paylaştığı fantezi draması Temmuz'da TVING aracılığıyla yayınlanacak.

Dizi, müşterilerin ruhları karşılığında dilekleri yerine getiren ve yiyecekler satan bir cadı restoranı hakkında karanlık bir drama olacak. 

 Song Ji-Hyo dizide resteronın sahibi ve gizemli 'ruh yemeği' yapan cadı Hee Ra'yı canlandıracak. İnsanlar onun adı dışında hakkında hiçbir şey bilmemektedir ve soğuk bir kişiliğiyle çarpıcı bir görünüme sahiptir.

Nam Ji-Hyun ise bir cadıyla anlaşma yapmanın bedelini ödemek için restoranda çalışan Jin'i oynayacak. 28 yaşında sıradan biri olan Jung Jin iyi bir hayata sahipken erkek arkadaşı onu terk eder ve işinden kovulur. Daha sonra annesi ile bir restoran açmaya karar verir. Ancak çok geçmeden restoran iflas eder ve annesi kırsala taşınır. Yalnız kalan Jung Jin, restoranını kiralamak isteyen Jo Hee-Ra (Song Ji-Hyo) ile karşılaşır. İlk başlarda Jo Hee-Ra’ya şüpheci bir şekilde yaklaşsa da kısa süre sonra birlikte çalışmaya başlar ve restoran popüler bir hale gelir.

Chae Jong Hyeop saf bir ruhu olan ve yarı zamanlı olarak çalışan Gil Yong rolünü üstlenecek. Genel Eğitim Geliştirme testine girmeye hazırlanan bir öğrenci olan Lee Gil-Yong lisedeyken tek hayali uzun mesafe koşucusu olmak için üniversitede bir beden eğitimi bölümüne girmekti. Beklenmedik bir olay yaşanır ve yüzü koyun düşer. Menisküsündeki yırtılma nedeniyle atletizm sporcusu olma hayalinden vazgeçmek zorunda kalır ve tüm dünyası başına yıkılır.

Deneyimli aktörlerin ve yeni oyuncuların yer aldığı mini dizinin ortaya çıkaracağı iş büyük bir merakla bekleniyor.

Drama, Kyobo Kitap Merkezi'nin üçüncü hikaye yarışmasında daesang kazanan bir hikayeye dayanıyor. Yayınlanan fotoğraflarda The Witch's adlı restoranın ürkünç ve gizemli tabelasını ve her yönden farklı hisler veren oyuncuların bazı fotoğraflarını görüyoruz.