''Devil Judge'' Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

''The Devil Judge'' İçin yeni bir fragman yayınlandı. Başrollerini Ji Sung ve Jinyoung'un paylaştığı dizi 3 Temmuz'da tvN aracılığıyla yayınlanacak.

Dizi, kötülüğü cezalandırmak için mahkemeyi realite şovuna dönüştüren bir başyargıç (Ji Sung) ile o başyargıcın gerçek benliğini ortaya çıkarmaya çalışan genç bir yargıcın (Jinyoung) arasındaki umutsuz rekabeti konu alıyor. 

Başarılı oyuncu Ji Sung dizide baş yargıç olan Kang Yo-Han karakterini canlandıracak. Trajik bir geçmişe sahip olan bir chaebol ailesinin varisidir. Ancak gerçek benliğini herkesten gizlemektedir. Aslında dünyada bir adaletin olmadığına inanmaktadır. Bu yüzden her şeyi bir oyun olarak görmektedir. Gizli hedeflerine ulaşırken, bir televizyon kanalında yayımlanan mahkeme duruşmaları sırasında suçluları cezalandıran harika bir gösteri yapar ve böylece mahkemeyi kendi çarpık gerçeklik şovuna dönüştürür.

Jinyoung dizide yardımcı bir yargıç olan Kim Ga-On karakterini canlandırmaktadır. Başyargıç Kang Yo-Han’ın (Ji Sung) gerekçelerini sorgulamaya başlar ve böylece aralarında gizemli bir oyun başlar.  

Kim Min Jung dizide Kim Yo Han'ın sıkışmasını sağlayabilecek tek kişi olan sert ve hırslı Jung Sun Ah karakterini canlandıracak. Yoksul bir ailede doğmuş olmasına rağmen, parlak zekası ve doğuştan sahip olduğu çekiciliği sayesinde dikkatleri üzerine çekmektedir. Başarıya ve güce olan eşsiz açlığı nedeniyle başarı merdivenlerini tırmanmış ve yüksek bir konuma ulaşmıştır. 

Bu dizi Kim Min Jung ve Ji Sung'un 12 yıl sonra ilk kez bir araya geldikleri proje olacak. İkili 2007'de New Heart dizisinde birlikte rol almışlardı.

Dizinin yönetmenliğini  Choi Jung-Kyu yapacak ve senaryosu Ms. Hammurabi dizisinin senaristliğini yapmış olan Moon Yoo-Seok tarafından yazılacak.

Fragman