''You Are My Spring'' Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

''You Are My Spring'' dizisinin yeni bir fragmanı yayınlandı ve oyuncu kadrosuna Kim Ye Won'un katılacağı onaylandı.


Dizi, bir cinayetin işlendiği binada oturan ve hala içlerinde sahip oldukları bir çocuk ruhuyla beraber yaşayan bir grup yetişkinin etrafında dönmektedir. Drama, kalpleri yaralı insanların iyileşme hikayelerini ele alacak.

Seo Hyun-Jin dizide bir otelin müdürü olarak çalışan Kang Da-Jung karakterini canlandırmaktadır. Bulunduğu konuma onunla aynı anda işe alınan diğer insanlardan daha hızlı bir şekilde ulaşmıştır. Annesinin becerikliliğine ve babasının zekasına sahiptir. Ancak annesinden aldığı kötü bir özelliği vardır: Erkekler konusundaki kötü seçimi ve babası gibi berbat erkeklerle çıkmasıdır. Yakın zamanda Gugu Binasın'a taşınır ve orada bir cinayet işlenir. Bu cinayet ile içindeki çocukla yüzleşmek zorunda kalır. 

Kim Dong-Wook dizide zeki bir psikiyatr olan Joo Young-Do karakterini canlandırmaktadır. Kang Da-Jung’un (Seo Hyun-Jin) yeni taşındığı binada alt komşusudur. İntihara meyilli insanların yeniden yaşamak istemesine ve başkalarının duygusal mücadelelerinin üstesinden gelmelerine yardımcı olan birisidir. Ancak, tüm hayatını hastalarından birini ve ağabeyini kurtaramadığı için sahip olduğu duygusal yaralarını iyileştiremeden yaşamıştır. Hiç kimse tarafından teselli edilmemiştir. Bir gün karşısına onu çok iyi anlıyor gibi görünen Kang Da-Jung (Seo Hyun-Jin) çıkar ve aralarında bir ilişki başlar.

Dizi kadrosuna katılan Kim Ye Won, Kang Da Jeong'un (Seo Hyun-Jin) yakın arkadaşı Park Eun Ha karakterini oynayacak. Park Eun Ha, dizide bir kafe sahibidir. 

Dizinin yönetmen koltuğunda The King: Eternal Monarch ve Search: www gibi ünlü dizilerin yönetmeni Jun Ji Hyun oturuyor.
Toplam 6 bölümden oluşacak dizi 5 Temmuz'da hem tvN'de hem de Netflix'te yayınlanacak.

Fragman