''The Devil Judge'' Dizisinin Yeni Afişleri Ve Fragmanı Yayınlandı

 ''The Devil Judge'' dizisi için üç yeni afiş ve bir yeni fragman yayınlandı. Başrollerinde Ji Sung, Jinyoung, Park Gyu-YoungKim Min Jung  gibi isimlerin yer aldığı dizi 3 Temmuz'da tvN aracılığıyla yayınlanacak.

Dizi, kötülüğü acımasızca cezalandırmak için mahkemeyi realite şovuna dönüştüren bir başyargıç (Ji Sung) ile o başyargıcın gerçek benliğini ortaya çıkarmaya çalışan genç bir yargıcın (Jinyoung) arasındaki umutsuz rekabeti konu alıyor. 

Başarılı oyuncu Ji Sung dizide baş yargıç olan Kang Yo-Han karakterini canlandıracak. Trajik bir geçmişe sahip olan bir chaebol ailesinin varisidir. Ancak gerçek benliğini herkesten gizlemektedir. Aslında dünyada bir adaletin olmadığına inanmaktadır. Bu yüzden her şeyi bir oyun olarak görmektedir. Gizli hedeflerine ulaşırken, bir televizyon kanalında yayımlanan mahkeme duruşmaları sırasında suçluları cezalandıran harika bir gösteri yapar ve böylece mahkemeyi kendi çarpık gerçeklik şovuna dönüştürür.

Jinyoung dizide çaylak bir yargıç olan Kim Ga-On karakterini canlandırmaktadır. Çocukluğunda anne ve babasını kaybettiğinden beri zor zamanlar geçirmiş ve büyük çabalar harcadıktan sonra hakim olabilmiştir. Başyargıç Kang Yo-Han’ın (Ji Sung) gerçeklerini sorgulamaya başladığında aralarında gizemli bir oyun başlar.  

Kim Min Jung dizide Kim Yo Han'ın sıkışmasını sağlayabilecek tek kişi olan sert ve hırslı Jung Sun Ah karakterini canlandıracak. Yoksul bir ailede doğmuş olmasına rağmen, parlak zekası ve doğuştan sahip olduğu çekiciliği sayesinde dikkatleri üzerine çekmektedir. Başarıya ve güce olan eşsiz açlığı nedeniyle başarı merdivenlerini tırmanmış ve yüksek bir konuma ulaşmıştır. 


Dizi için yayınlanan afişler


Ayrıca merakla beklenen dizi için ilgi çekici bir fragman yayınlandı.

Fragman