''No One But a Madman (2021)'' Dizisi İçin Yeni Afişler Paylaşıldı

''No One But a Madman'' dizisinin dört yeni afişi yayınlandı. Başrollerinde Jung Jae-Young, Moon So-Ri, ve Lee Sang-Yeob'un yer alacağı dram türündeki dizi 23 Haziran'da MBC aracılığıyla yayınlanacak.

Orta-yaşlı bir grup insanın çalışma hayatlarını konu alan dizide Jung Jae-Young kıdemli bir mühendis olan Choi Ban-Seok karakterini canlandırmaktadır. 'Hanmyung Electronics' adlı bir şirkette geliştirici olarak çalışmaktadır. Sakin, esprili ve sıcak kalpli birisidir. 22 yıllık kariyer hayatında işsiz kalma krizi ile karşı karşıya kalır. Bu yüzden çalıştığı şirkette hiçbir tecrübesinin olmadığı personel daire başkanlığına transfer olmayı kabul eder. Transfer olduğu departmana aşina olmasa da orada çalışmanın işsiz kalmaktan daha iyi olacağına karar verir. Böylece personel departmanında hayatta kalmaya ve bu işi bırakmamaya çalışır.

Moon So-Ri dizide, yakın zamanda terfi almış 'Hanmyung Electronics' adlı şirketinin bir çalışanı Tang Ja-Young karakterini canlandırmaktadır. Personel departmanının lideridir. Tam bir işkoliktir ve hayali şirketin ilk kadın yöneticisi olmaktır. Choi Ban-Seok (Jung Jae-Young), personel departmanına transfer edildiğinde onunla ne yapacağı konusunda hiçbir fikri olmaz. Ancak birlikte çalışmaya başladıklarında yavaş yavaş hayatı değişir.

Lee Sang-Yeob dizide 'Hanmyung Electronics' adlı şirketi yöneten aile ile bir akraba olan Han Se-Kwon karakterini canlandırmaktadır. Hırslı biri olmasına karşın işinde iyi birisi değildir. 

Ayrıca dizi ''On the Verge of Insanity'' olarak da bilinmektedir.

Yayınlanan diğer afişler: