''Nevertheless" Dizisinin Yeni Afişleri Ve Fragmanı Yayınlandı
 
''Nevertheless'' dizisinin yeni afişleri ve bir yeni fragmanı yayınlandı. Başrollerini Song Kang ve Han So-Hee'nin paylaştığı dizi 19 Haziran'da JTBC aracılığıyla yayınlanacak.

 Dizi, birisi ile çıkmakla ilgilenmeyen Park Jae-Un (Song Kang) ile aşka inanmayan Yoo Na-Bi’nin (Han So-Hee) etrafında dönüyor ve ikilinin karşılaştıktan sonra birbirlerine karşı romantik hisler beslemeye başlayıp değişmelerini konu alıyor.

Song Kang dizide bir üniversitede sanat bölümü öğrencisi olan Park Jae-Un karakterini canlandırmaktadır. Herkese karşı arkadaş canlısı olan neşeli birisidir. Flörtleşmeyi sevmesine rağmen bunu zaman kaybı olarak görmektedir. Bu yüzden diğer insanlarla arasına keskin çizgiler çizer ve nasıl hissettiğini onlara asla açıklamaz. Bir gün, Yoo Na-Bi (Han So-Hee) ile tanışır ve kendisini çizdiği bu çizgiyi aşmak isterken bulur.

Han So-Hee dizide bir üniversitede sanat bölümü öğrencisi olan Yoo Na-Bi karakterini canlandırmaktadır. Park Jae-Un (Song Kang) ile aynı üniversiteye gitmektedir. Geçmişte, ilk aşkı ile yaşadığı acımasız ve acı bir deneyimden sonra bir daha aşık olmamaya yemin eder.

Yönetmenliğini ''Flower Crew: Joseon Marriage Agency'' dizisinin yönetmeni Kim Ga-Ram'ın yaptığı dizi her cumartesi Netflix ve JTBC'de yayınlanacak ve 10 bölüm olacak.

Yayınlanan fragman Han So-Hee'nin ''Komik. Onunla göz göze geldiğim anda kalbimin acısı eriyen bir kar tanesi gibi kayboluyor.'' sesiyle başlıyor.

Dizi için yayınlanan diğer afişler ve fragman: