''Hard Hit (2021)'' Filminin Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

''Hard Hit (2021)'' Filminin Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

''Punishment / Hard Hit'' filmi için yeni bir fragman ve bazı yeni afişler yayınlandı. 23 Haziran'da yayınlanacak filmin başrollerinde Jo Woo Jin ve Lee Jae In yer alacak. Ayrıca ünlü oyuncu Ji Chang Wook'u özel bir rolde göreceğiz.

 Film, gizemli bir telefon görüşmesi nedeniyle öngörülemeyen bir durumda olan bir aile hakkında olacak. Busan'daki bir banka merkezinin başkanı olan Sung Gyu, bir sabah işe gitmek ve çocuklarını okula götürmek için evden çıkar. Ancak telefonuna bilinmeyen numaradan bir arama gelir Aramayı yanıtladığında bir ses ona “Şu anda koltuğunuzun altında bir bomba var, eğer arabayı durdurur ve inerseniz bomba patlar” der. Bu gizemli arama sonrasında Busan şehir merkezinin ortasında, Sung Gyu ve ailesinin korku dolu kaçışı başlar. 
 
Ji Chang Wook filmde, bilinmeyen numara ile telefon görüşmesi yapan Jin Woo karakterini canlandıracak.

Ayrıca film ''Black Call'' olarak da bilinmektedir.

Gerilim / Aksiyon türündeki film için yayınlanan afişler ve fragman:Editör Notu: Ji Chang Wook'u uzun zaman sonra aksiyon türünde bir dizide görmemiştik. Bu film ile biraz da olsa bu yaramızı dindirebileceğimizi düşünüyorum. Ayrıca misafir oyuncu olarak yer aldığı söyleniyor. Yani pek fazla sahnesi olmayabilir. Buna rağmen fragman çok heyecanlı durduğundan izlemeyi düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?