''From Now Showtime!'' Dizisinin Çekimlerine Yakında Başlanacak
 
''From Now Showtime!'' dizisinin çekimlerine bu yılın eylül ayında başlanması planlanıyor. Park Hae Jin'in başrol olarak yer alacağı dizinin diğer oyuncu kadrosu henüz belli değil.

Dizi, dahil olduğu olaylarda gizlenen ipuçlarına dayanarak vakaları çözmek için hayaletlerle çalışan Cha Cha Woong'un hayatı etrafında dönecek. Cha-Woong (Park Hae-Jin), hileler yapmadaki sihir benzeri becerileri ile en popüler sihirbazlardan biridir. Sahnede ve televizyonda canlı performanslar sergilemektedir. Yakışıklı ve havalı bir görünümü olsa da çok açık sözlüdür. Ayrıca hayaletleri görebilme ve onlarla iletişim kurabilme gibi gizli bir yeteneğe sahiptir. Hayeletlerle iyi anlaşabilmesi sayesinde onların yardımı ve yakın zamanda tanıştığı bir kadın polis memuru ile vakaları çözmeye çalışırlar. Polis kadın memuru alışılmadık yeteneklere sahiptir ve işine karşı oldukça heveslidir. Zamanla Cha Cha Woon ve polis memurunun ilişkisi romantik bir hal almaya başlayacaktır.

Bu dizi Park He-Jin'in en son yayınlanmış ve güzel bir başarı elde etmiş olan Old School Intern dizisinden sonra küçük ekranlara dönüş projesi olacak. Ayrıca dizinin senaristliğini Mystic Pop-Up Bar dizisinin senaristi Ha Yoon Ah yapacak. Yönetmen koltuğuna ise Strong Woman Do Bong-Soon ve Chocolate gibi ünlü dizilerin yönetmeni Lee Hyung Min oturacak.

''Showtime Begins!'' olarak da bilinen dizi 16 bölüm olacak ve MBC aracılığıyla yayınlanacak.