''Those Who Read Hearts of Evil'' Dizisinde Kim Nam Gil Başrol Olacak

 ''Those Who Read Hearts of Evil'' dizisinde Kim Nam Gil'in başrolü oynayacağı doğrulandı. Ayrıca ünü oyuncuya Kim So Jin ve Jin Seon Kyu eşlik edecek.

Dizi, Kore'nin ilk profil oluşturucusu Kwon Il Young'u anlatacak ve suç / gerilim türünde olacak. Profil Uzmanı Kwon Il Yong, 1989’da Kore'de polis memuru, 2000’de ise ilk suç profilcisi oldu. Yoo Young Chul ve Jung Nam Gyu gibi birkaç kötü şöhretli suçlunun profillerini çıkarmasıyla tanındı.

Gerçek bir hikayeye dayanan dizi, seri katilleri yakalamak için suç profili okuma konusunda uzman olan kişilerin etrafında dönüyor. Drama, 'Profil oluşturma' kelimesinin bilinmediği ve 'psikopat' kavramının henüz yaygın olmadığı günlerde, vahşice suçluların kalplerine bakmak zorunda kalan suç profil uzmanlarını ele alıyor. Profilcilerin başlangıcı olarak bilinen uzman ekip, kötü niyetli suçluların profillerini çıkarmaları ve halka açıklamaları ile tanınacaklar.

Kim Nam Gil, dizi de sakin bir kişiliğe ve soğuk bir karizmaya sahip Kwon Il Young'u canlandıracak. Seul Büyükşehir Polis Teşkilatı'nda Davranış Analiz Ekibi'nin profil oluşturucusu olarak çalışmaktadır. Vakaları çözebilmek için insanlara derinden ilgi göstermektedir.

Kim Soo Jin Mobil Soruşturma Ekibi'nin Seul Metropolitan Polis Teşkilatı Başkanı Yoon Tae Goo'yu canlandıracak. Çoğunluğu erkeklerden oluşan ekipte tek kadın subay olan Tae Goo, her bir davaya bakmak için dengeli bir bakış açısına sahiptir ve suç profili çıkaranların analizine güvenmektedir. 

25 Ekim'de yayınlanması planlanan dizi SBS aracılığıyla ekranlara gelecek ve 16 bölüm olacak. Senarist Seol Yi Na tarafından yazılacak dizi yönetmen Park Bo Ram tarafından çekilecek.

Ayrıca Kim Nam Gil bu yıl yayınlanması planlanan ''Island'' dizisinde yer almaktadır.