''Voice 4'' Dizisinin Uzun Bir Fragmanı Yayınlandı

''Voice 4'' Dizisinin uzun bir fragmanı yayınlandı. 18 Haziran'da yayınlanması planlanan dizinin başrollerini Lee Ha-Na ve Song Seung-Heon paylaşıyor. Ayrıca dizi önceki üç sezonu ile büyük bir beğeni toplamış ve reyting rekorları kırmıştı. 2017'den itibaren yayınlanan dizi polisiye/gerilim türündedir.

Dizi, gelişmiş işitme yeteneğine sahip seri katili yakalamak için iş birliği yapan Kang Kwon-Joo (Lee Ha-Na) ve Derek Jo’nun (Song Seung-Heon) etrafında dönmektedir. Bu sezonda, diğer üç sezon olduğu gibi Kang Kwon-Joo'nun yeteneği yardımıyla suçluları yakalamasını izleyeceğiz. Ancak bu sefer Kang Kwon-Joo'nun karşısındaki suçlu hiç olmayacağı kadar zorlayıcı olacaktır çünkü onunla aynı yeteneğe sahiptir.  

Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda 'Tunnel' dizisinin yönetmeni Shin Yong-Hwi oturacak ve senaristliğini diğer sezonların senaristliğini de yapmış olan Ma Jin-Won yapacak. Drama 14 bölüm olacak ve tvN aracılığıyla ekranlara gelecek.

Yayınlanan heyecan verici ve 4 dakika uzunluğundaki fragmanı sizler için ekledik. Fragman 'Sirk Adam'ı lakaplı seri katilin Lee Ha-Na'nın kulağına ''Unutma, çok özel kaderlerle doğduk” diye fısıldaması ile başlıyor.

Fragman