''School 2021'' Dizisinin Ana Oyuncu Kadrosu Onaylandı

  ''School 2021'' serisi 8. sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanırken dizi hakkındaki diğer detaylar belli oldu. Kim Yo Han ve Kim Young-Dae'nin başrollerinde olacağı bilinen dizinin oyuncu kadrosuna Jo Ji Hyun ve Hwang Bo Reum Byeol'un da katıldığı bildirildi.

Dizi, üniversiteye giriş sınavına hazırlanmak yerine farklı yollar seçen ve kendi hayallerinin peşinden koşan gençler hakkında bir drama olacak. Drama, belirsiz bir geleceğin önünde duran 18 yaşındaki gençlerin hayallerini, dostluklarını, heyecanını ve büyümesini anlatacak.

Kim Yo Han, sakatlığı nedeniyle tekvando hayalini kaybeden Gong Ki Joon'u canlandıracak. İş ve okulu aynı anda yürüten Goon Ki Joon 11 yıldır tekvando yapmaktadır ve bir anda tekvando yapmayı bırakmak zorunda kaldığından dolayı ne yapması gerektiğini bilmiyordur. Bu yüzden kaybolmuş hissetmektedir. Bir gün babası da iflas edince meslek lisesine transfer olur. Yetişkin biri gibi konuşmasına ve davranmasına rağmen, sevdiği kızla ne zaman ne yapacağını bilmeyen masum bir kişiliğe sahiptir.

Kim Young-Dae, gizli bir hikayesi olan transfer öğrenci Jung Young Joo'yu oynayacak. Jung Young Joo'nun Gong Ki Joon ile geçmişten kalan bir ilişkisi vardır. 
 
Jo Ji Hyun, sarsılmaz bir hayali olan hırslı Jin Ji Won'u oynayacak. Güçlü bir karakteri olan Jin Ji Won annesiyle üniversiteye gitme konusunda anlaşmazlık yaşamaktadır. Ancak o fikirlerini ifade etmekten asla kaçınmamaktadır. 

Hwang Bo Reum Byeol, ülkenin en iyi beş kolejinden birine girmek için tek başına giriş sınavına hazırlanan Kang Seo Young rolünü üstlenecek. Mükemmel bir kişiliğe sahiptir ve cüretkar bir çekiciliği vardır. 

 24 Kasım'da KBS2 TV ve Viki'de yayınlanacak dizi 16 bölüm olacak ve her çarşamba-perşembe günü yayınlanacak. Ayrıca Dizinin yönetmen koltuğunda ''Cheat Me, If You Can'' dizisinden tanıdığımız Kim Min Tae oturacak.


Editör Notu: Açıkçası konuyu çok ilgi çekici bulmadım. Gizem katmaya çalışmışlar ama oldukça sade gibi. Buna rağmen Kim Young Dae'yi izlemeyi sevdiğimden dolayı bir şans vermeyi düşünüyorum. Ayrıca School serisinin bu sezonuna bakmamak haksızlık olur.
Peki ya siz izlemeyi düşünüyor musunuz? Ve dizi hakkındaki düşünceleriniz neler?