''The Witch's Dinner'' Dizisinin Yeni Bir Fragmanı ve Afişleri Yayınlandı
 
 ''The Witch's Dinner'' dizisinin yeni bir fragmanı ve ilgi çekici afişleri yayınlandı. Başrollerinde Song Ji-Hyo ve Nam Ji-Hyun'un yer aldığı fantezi draması 16 Temmuz'da TVING aracılığıyla yayınlanacak.

Dizi, müşterilerin ruhları karşılığında dilekleri yerine getiren ve yiyecekler satan bir cadı restoranı hakkında karanlık bir drama olacak. Drama kendi ruhları pahasına da olsa kişisel isteklerinin yerine getirilmesi için çaresizce restorana gelen insanların hikayeleri etrafında dönecek.

 Song Ji-Hyo dizide restoranın sahibi ve gizemli 'ruh yemeği' yapan cadı Jo Hee Ra'yı canlandıracak. 20'li yaşlarında yaşadığı trajik bir olay sonrasında büyücüye dönüşmek zorunda kalan Hee Ra, bir cadı olarak çok uzun yıllardır yaşamaktadır. Öyle ki yılları saymayı çoktan bırakmıştır. İnsanlar onun hakkında adı dışında hiçbir şey bilmemektedir. Soğuk bir kişiliğe ve çarpıcı bir görünüme sahiptir. Şu anda Jin adında bir kadınla birlikte büyülü bir restoran işletmektedir.

Nam Ji-Hyun ise bir cadıyla anlaşma yapmanın bedelini ödemek için restoranda çalışan Jin'i oynayacak. 28 yaşında sıradan biri olan Jung Jin iyi bir hayata sahipken erkek arkadaşı onu terk eder ve işinden kovulur. Daha sonra annesi ile bir restoran açmaya karar verir. Ancak çok geçmeden restoran iflas eder ve annesi kırsala taşınır. Yalnız kalan Jung Jin, restoranını kiralamak isteyen Jo Hee-Ra (Song Ji-Hyo) ile karşılaşır. İlk başlarda Jo Hee-Ra’ya şüpheci bir şekilde yaklaşsa da kısa süre sonra birlikte çalışmaya başlarlar ve restoran popüler bir hale gelir.  

Chae Jong Hyeop saf bir ruhu olan ve yarı zamanlı olarak çalışan Gil Yong rolünü üstlenecek. Genel Eğitim Geliştirme testine girmeye hazırlanan Lee Gil-Yong'un tek hayali uzun mesafe koşucusu olmak için üniversitede bir beden eğitimi bölümüne girmekti. Ancak beklenmedik bir olay yaşar ve sakatlanır. Sakatlanma sonrasında atletizm sporcusu olma hayalinden vazgeçmek zorunda kalır ve tüm dünyası başına yıkılır.

16 Temmuz'da TVING aracılığıyla yayınlanacak dizi 8 bölüm olacak.

Dizi için yayınlanan fragmanı sizler için ekledik. Bir dakika uzunluğundaki fragman ürkütücü bir girişle başlıyor. Ardından Jo Hee Ra bir müşteriye yemek getirirken şöyle diyor ''Eğer sana yaptığım bu yemeği yersen, dileğini yerine getireceğim.'' Fragman isteklerini bir bedel karşılığında yerine getiren kişilerin kliplerini gösterirken izleyicileri de dizi hakkında meraklandırmaya devam ediyor.


Ayrıca dizi için yayınlanan çarpıcı afişleri de ekledik.
 
Editör Notu: Dizinin afişleri ve fragmanı çok ilgi çekici. Verdiği havayı da çok beğendim. Ben diziyi izlemeyi düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?