''The Devil Judge'' Dizisinin Birinci Bölüm Fragmanı Yayınlandı

 ''The Devil Judge'' dizisinin birinci bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen dramanın başrollerinde Ji SungJinyoung, Kim Min-Jung  ve Park Gyu-Young gibi isimler yer alıyor. 3 Temmuz'da yayınlanması planlanan dizi tvN aracılığıyla ekranlara gelecek ve Suç-Hukuk türünde olacak. Ayrıca Choi Jung Gyu'nun yönetmenliğini yaptığı ve Ms. Hammurabi dizisinin senaristi Moon Yoo Seok'un senaryosu üzerinde çalıştığı dizi 16 bölüm olacak ve cumartesi-pazar kuşağında yer alacak.

Dizi, mahkemeyi realite şovuna dönüştüren bir başyargıç (Ji Sung) ile o başyargıcın gerçek benliğini ortaya çıkarmaya çalışan genç bir yargıcın (Jinyoung) arasındaki umutsuz rekabeti konu alıyor. 

Ji Sung dizide baş yargıç olan Kang Yo-Han karakterini canlandıracak. Trajik bir geçmişe sahip olan bir chaebol ailesinin varisidir. Ancak gerçek benliğini herkesten gizlemektedir. Aslında dünyada bir adaletin olmadığına inanmaktadır. Bu yüzden her şeyi bir oyun olarak görmektedir. Gizli hedeflerine ulaşırken, bir televizyon kanalında yayımlanan mahkeme duruşmaları sırasında suçluları cezalandıran harika bir gösteri yapar ve böylece mahkemeyi kendi çarpık gerçeklik şovuna dönüştürür.

Jinyoung dizide yardımcı bir yargıç olan Kim Ga-On karakterini canlandırmaktadır. Başyargıç Kang Yo-Han’ın (Ji Sung) gerekçelerini sorgulamaya başlar ve böylece aralarında gizemli bir oyun başlar.

Park Gyu-Young dizide Kim Ga-On’un (Jinyoung) anaokulundan beri yakın arkadaşı olan dedektif Yoon Soo-Hyun karakterini canlandırırken, Kim Min Jung Kang Yo Han'ın düşmanı ve sosyal sorumluluk vakfının yönetici direktörü Jung Sun Ah olarak rol alıyor.

 
Yayınlanan heyecan verici fragman dört karakterin yaşadığı distopik dünyaya bir bakış sunuyor ve Kang Yo Han'ın “Bu talihsizlik ama gerçekte adalet diye bir şey yok. Sadece adaletsizlik denen bir oyun var.” sesiyle başlıyor.

Fragman