''The Devil Judge'' Dizisinin Uzun Fragmanı Yayınlandı

 ''The Devil Judge'' dizisinin uzun fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen dramanın başrollerinde Ji SungJinyoungKim Min-Jung  ve Park Gyu-Young gibi isimler yer alıyor. 3 Temmuz'da yayınlanması planlanan dizi tvN aracılığıyla ekranlara gelecek ve Suç-Hukuk türünde olacak.

Dizi, mahkemeyi realite şovuna dönüştüren bir başyargıç (Ji Sung) ile o başyargıcın gerçek benliğini ortaya çıkarmaya çalışan genç bir yargıcın (Jinyoung) arasındaki umutsuz rekabeti konu alıyor. 

Ji Sung dizide baş yargıç olan Kang Yo-Han karakterini canlandıracak. Trajik bir geçmişe sahip olan bir chaebol ailesinin varisidir. Ancak gerçek benliğini herkesten gizlemektedir. Aslında dünyada bir adaletin olmadığına inanmaktadır. Bu yüzden her şeyi bir oyun olarak görmektedir. Gizli hedeflerine ulaşırken, bir televizyon kanalında yayımlanan mahkeme duruşmaları sırasında suçluları cezalandıran harika bir gösteri yapar ve böylece mahkemeyi kendi çarpık gerçeklik şovuna dönüştürür.

Jinyoung dizide yardımcı bir yargıç olan Kim Ga-On karakterini canlandırmaktadır. Başyargıç Kang Yo-Han’ın (Ji Sung) gerekçelerini sorgulamaya başlar ve böylece aralarında gizemli bir oyun başlar.

Park Gyu-Young dizide Kim Ga-On’un (Jinyoung) anaokulundan beri yakın arkadaşı olan dedektif Yoon Soo-Hyun karakterini canlandırırken, Kim Min Jung Kang Yo Han'ın düşmanı ve sosyal sorumluluk vakfının yönetici direktörü Jung Sun Ah olarak rol alıyor.

16 bölüm olması planlanan dizi cumartesi-pazar kuşağında yer alacak ve bu cumartesi saat 21.00'de yayınlanacak.

Yayınlanan uzun fragman karakterlerin farklı felsefelerine, hedeflerine ve kişiliklerine bir bakış sunuyor. Ayrıca suç işleyen suçlulardan daha korkunç biri olan Kang Yo Han'ın insanlara karşı olan derin küskünlüğünü ve karanlık tarafını göstermesini izliyoruz. 

Fragman