''Delivery Knight'' Dizisinde Kim Woo Bin Yer Alabilir

 ''Delivery Knight'' Dizisinde Kim Woo Bin yer alabilir. 2 Temmuz'da AM Entertainment resmi olarak Kim Woo Bin'e Netflix draması 'Delivery Knight' için bir rol teklif edildiğini ve oyuncunun dizide görünmesi için görüşmelerde bulunduğunu bildirdi.

 Aynı adı taşıyan webtoon'a dayanan “Delivery Knight”, kirliliğin o kadar şiddetli hale geldiği ve hayatta kalmanın tek yolunun teslimat hizmetlerine dayandığı distopik bir geleceğin hikayesini anlatacak. Gelecekte hava kirliliği o kadar artmıştır ki insanlar dışarıya gaz maskeleriyle çıkmak zorundadırlar. Bu sorun nedeniyle paket teslimat hizmetine bağımlı olan insanlar ve parselleri hırsızlardan koruyan şövalyeler bir arada yaşamaktadır.

Kim Woo Bin'e efsanevi teslimat şövalyesi 5-8 rolünün teklif edildiği söyleniyor. Sıradan bir evde büyüyen Şövalye 5-8, Toplum Hizmet çalışanının hatası nedeniyle sol bileğinde bir QR koduyla yaşamaktadır. Bir gün şövalye olmak isteyen Sa-Wol adındaki genç bir kızla tanıştığında dileğini gerçekleştirmesi için ona yardım eder.

2017 yılında Nazofarenks kanseri ile mücadelesi nedeniyle ara veren Kim Woo Bin, 2019 yılında tam olarak iyileştiğini açıkladığından beri yavaş yavaş geri dönüş yapıyor. Ünlü oyuncu yakın zamanda çıkacak olan “Alien” filminin çekimlerini çoktan tamamladı ve şu anda da yeni drama “Our Blues”da rol almak için görüşmelerde bulunuyor.

Editör Notu: Dizinin konusunu çok beğendim. Oldukça ilginç ve değişik bir konusu var. Kim Woo Bin geri döndüğü gibi piyasayı sallandıracak gibi. Umarım yakın zamanda çekilir ve yayınlanır. Siz ne düşünüyorsunuz? Kim Woo Bin'i göreceğiniz için heyecanlı mısınız?