''Idol: The Coup'' Dizisinin Ana Oyuncu Kadrosu Onaylandı
 “Idol: The Coup” dizisinin ana oyuncu kadrosu onaylandı. Dizinin başrollerinde EXID grubundan Hani, Kwak Si Yang ve Kim Min Kyu yer alacak.

Dizi, “dağılmak” için tek bir başarıya ihtiyacı olan idollerin son hikayesini anlatacak. Başarısızlıkları ile büyürken hayallerinden kendine güvenerek vazgeçen ve yeni hedeflerine doğru cesur adımlar atan gençlerin hikayesini ele alan dizide Cotton Candy, dağılmak için yalnızca bir kere hit olması gereken bir idol grubudur.

Hani, başarısız sayılan ve altı yıllık bir grup olan Cotton Candy grubunun üyesi Kim Je Na'dır.

Kwak Si Yang ise Cotton Candy grubunu yöneten eğlence şirketinin CEO'su Cha Jae Hyuk rolünü üstlenecek. Ajansı Starpeace Entertainment'ın soğukkanlı 'insan hesap makinesi' olarak nitelendirilmektedir.

Kim Min Kyu, Starpeace Entertainment bünyesinde yer alan popüler bir idol grubu MAS'ın üyesi Seo Ji Han karakterini canlandıracak.

18 Ekim'de yayınlanması planlanan dizi 16 bölüm olacak ve JTBC aracılığıyla yayınlanacak. Dizinin yönetmenliğini ''Personal Taste”, “Clean with Passion for Now” gibi dizilerin yönetmeni No Jong-Chan  yaparken senaryo “The Bride of Habaek” ve “Monstar,” dizilerinin senaristi Jung Yoon Jung tarafından yazılacak.

Profesyonel yapımcılar, sanatçılar ve yaratıcılar dramadaki müzik ve performansları yaratmak için işbirliği yapacaklar. Bu yüzden yaklaşan yeni müzik dramasının kalitesi için beklentiler oldukça yüksek.