''Excellent Shaman Ga Doo Shim'' Dizisinin Yeni Bir Afişi ve Fragmanı Yayınlandı
''Excellent Shaman Ga Doo Shim'' Dizisinin yeni bir afişi ve fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Kim Sae Ron ve Nam Da Reum'ın yer aldığı dizi fantastik/gizem türünde bir romantizm olacak.

Excellent Shaman Ga Doo Shim dizisinde tipik bir liseli olarak yaşamak isteyen ancak istenmeyen bir şaman olma kaderiyle dünyaya gelen 18 yaşındaki Ga Du-Sim (Kim Sae-Ron) kaderini reddeder ve normal bir hayat sürmeye çalışır. Yeni bir liseye transfer olur ve Na Woo-Soo (Nam Da-Reum) ile tanışır. Na Woo Soo, varlıklı bir aileden gelen, yakışıklı bir görünüme sahip ve akademik olarak üstün olan neredeyse mükemmel bir lise öğrencisidir. Ga Doo Shim (Kim Sae-Ron) ile aniden tanıştığında artık, kötü ruhları görme yeteneği kazanır ve ikisi birlikte gizemli olaylara karışır.

30 Temmuz'da Kakao Tv üzerinden yayınlanması planlanan dizi 20 dakika uzunluğunda 12 bölümden oluşacak.

Yayınlanan heyecan verici fragmanı ve afişi sizler için ekledik. Yayınlanan fragman Ga Du-Sim (Kim Sae-Ron)'in sesiyle başlıyor. ''Büyükannem, 18 yaşımı güvenle atlatırsam hayatımı istediğim gibi yaşayabileceğime söz verdi. 18 yılım krizin içinde.''

Yayınlanan fragman ve afiş:
Ayrıca dizi:  Shaman Girl Ga Doo Shim , Girl Shaman Ga Doo Shim , Superior Shaman Ga Doo Shim olarak da bilinmektedir.