''My Roommate Is a Gumiho'' Konusu ve Oyuncuları

Güncel olarak oldukça popüler olan ''My Roommate Is a Gumiho'' dizisinin konusu ve oyuncularına yer vermek istedik.

Tür: Romantik, Komedi, Fantastik/Bilim Kurgu
Yayıncı: tvN
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 26 Mayıs 2021 - 15 Temmuz 2021
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:30


My Roommate Is a Gumiho Konusu:

Dizi, insan olmak için insan enerjisi toplayan bir dokuz kuyruklu bir tilkinin etrafında dönmektedir. Shin Woo-Yeo (Jang Ki-Yong) insan olmak için insan enerjisini bir boncukta toplamaktadır ve yakın bir zamanda insan olmayı beklemektedir. Bir gün, Shin Woo-Yeo’nun boncuğunu bir insan olan Lee Dam (Hyeri) yanlışlıkla yutar. Boncuk, bir insanın içinde 1 yıldan fazla kalamaz. Eğer kalırsa boncuk o kişinin içinde kırılacaktır ve Lee Dam’ın ölmesine neden olacaktır. Shin Woo-Yeo da bir insan olma şansını kaybedecektir. Shin Woo-Yeo ve Lee Dam bu duruma bir çözüm aramaya başlar. Çok geçmeden aralarında romantik bir ilişki başlar.


My Roommate Is a Gumiho Oyuncuları:


Jang Ki-Yong dizide 999 yaşındaki bir dokuz kuyruklu bir tilki olan Shin Woo-Yeo karakterini canlandırmaktadır. Bir üniversitede profesör olarak çalışan zeki ve yakışıklı birisidir.

Hyeri dizide bir üniversite öğrencisi olan Lee Dam karakterini canlandırmaktadır. Sabit fikirli, hedefine odaklı ve gerçeği konuşmaktan çekinmeyecek kadar açık sözlü birisidir. Bu yüzden, daha önce hiç romantik bir ilişkisi olmamıştır.Kang Han-Na dizide eskiden bir dokuz kuyruklu bir tilki olan Yang Hye-Sun karakterini canlandırmaktadır. Shin Woo-Yeo’nun (Jang Ki-Yong) arkadaşıdır ve insan olma hayalini gerçekleştirmiştir. Çarpıcı bir güzelliğe ve masum bir kalbe sahip, oldukça sakar ve saf birisidir.


Kim Do-Wan dizide Lee Dam’ın (Hyeri) arkadaşı olan Do Jae-Jin karakterini canlandırmaktadır. Söz konusu aşk olduğunda tamamen aptallaşan birisidir. Aşık olduğunda, hayatı ve organları dahil her şeyden vazgeçmeye hazırdır. Ancak iyi bir görünüme, iyi bir fiziğe ve iyi bir kişiliğe sahip olmasına karşın bir türlü gerçek aşkı bulamamıştır. Bir gün, kalbini Yang Hye-Sun’a (Kang Han-Na) kaptırır.


Bae In-Hyuk dizide Lee Dam’ın (Hyeri) üniversiteden arkadaşı olan Gye Sun-Woo karakterini canlandırmaktadır. Üniversite son sınıf öğrencisidir. Hem zekâsı hem de yakışıklılığı ile iyi bir geçmişe sahiptir ve bu yüzden üniversitedeki kadınlar arasında son derece popülerdir. Lee Dam’ı karşılıksız olarak sevmektedir. Ancak Lee Dam onu kesin bir şekilde geri çevir ve hayatında ilk defa kendini karşılıksız aşk yaşarken bulur.My Roommate Is a Gumiho Fragman:
EDİTÖR YORUMU: Dizi daha yayınlanmadan uluslararası alanda popüler olacağı çok belliydi. Öyle de oldu. Bence dizi çok sakin ilerleyen, alışılmışın biraz dışında karakterlere sahip olan bir dizi. Açıkçası ben ana karakterlerden çok yan karakterlerin uyumunu çok sevdim. Yang Hye-Sun'un saf, Do Jae-Jin'in ise aptal aşık halleri çok hoştu. Ayrıca yükselen bir yıldız olarak Bae In-Hyuk'u görmek güzeldi. Umarım popüler ve güzel yapımlarda yer almaya devam ederek daha da yükselir. Siz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bu makalenin yorum kısmında belirtirseniz çok seviniriz. Böylece izlemeyi düşünenlere yardımcı olursunuz :)