''Police University'' Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

Police University dizisinin kısa bir fragmanı ve yeni bir afişi yayınlandı. Başrollerinde Cha Tae-HyunJin Young, ve Krystal Jung gibi isimlerin olduğu drama 9 Ağustos'ta izleyicisiyle buluşacak.

Dizi, eski bir bilgisayar korsanının ve profesör olarak çalışan dedektifin Polis Üniversitesinde kaotik bir soruşturma için bir araya gelmesini anlatacak. 

Cha Tae-Hyun dizide Yoo Dong Man karakterini canlandırıyor. Suçluları ne olursa olsun yakalan biridir. Şiddet suçları dedektifi ve siber soruşturma ekibinin bir üyesi olarak çeşitli bölümlerde 20 yıllık deneyime sahip Polis Üniversitesi profesörüdür. 
 
Jin Young, Polis Üniversitesi'nde birinci sınıf öğrencisi olan eski bir bilgisayar korsanı Kang Sun Ho karakterini canlandırıyor. Zekası sayesinde olayları hızlıca çözebilmektedir.

Krystal Jung, Oh Kang Hee karakterini canlandırıyor. Oh Kang Hee, polis memuru hayalini gerçekleştirebilmek için hiç yorulmadan çalışan birinci sınıf öğrencisidir. Başkalarının bilmediği bir acıya sahip olmasına rağmen güçlü duruşunu bozmayan rekabetçi birisidir. Sağlam bir kişiliği vardır ve özüne karşı dürüsttür. Zamanla Kang Sun Ho ile aralarında bir ilişki gelişir. 

Yayınlanan kısa fragman Cha Tae Hyun'un karakterinin kıdemli bir dedektiflik deneyimini, açık sözlü ve dürüst kişiliğini ve disipline karşı rahat tavrını gözler önüne seriyor. Arından gündelik kıyafetler içinde “Polis üniversitesi mi? Burada yapamayacaksın." diyor. Buna karşılık, Jinyoung ve Krystal üniformalarında canlı ve disiplinli görünüyorlar. Jinyoung alışılmadık geçmişine rağmen kararlı bir şekilde cevap veriyor. “Eğer bu inancım bir rüya olarak adlandırılabiliyorsa, o zaman bu rüyadan vazgeçemem.” Krystal ise kararlı bakışlarıyla, adalete bağlılığını ve tutkulu iş ahlakını gösterirken, “Sadece bir anım var, bu yüzden pişmanlık duymadan istediğim her şeyi yapacağım.” dediğini görüyoruz.

9 Ağustos'da KBS2 aracılığıyla yayınlanacak dizi 16 bölüm olacak. Dizinin yönetmenliğini Yoo Kwan Mo yaparken, senaristliğini ise yaklaşan drama 'Only One Person' dizisinin senaristi Moon Jung Min yapacak.

Ayrıca dizi:  The Police Course, Police Lesson, Police Lessons, Police Academy olarak da bilinmektedir.

Yayınlanan afiş ve görseller: 


 Fragman