"The King's Affection'' Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
"The King's Affection'' Dizisinin ilk fragmanı yayımlandı. Başrollerinde Park Eun-Bin ve Rowoon gibi isimlerin olduğu dizi tarihi drama olacak. 

Dizi, sarayda doğan ikiz kardeşlerin etrafında dönmektedir. Veliaht prensin eşi ikiz dünyaya getir. Ancak ikizler bir uğursuzluğun işareti olarak görülür ve ikiz kardeşlerden kız olanının öldürülmesine karar verilir. Annesi çocuğunun hayatını kurtarmak için gizlice onu saraydan göndertir. Bir süre sonra ikizlerden erkek olanı Lee Hwi bir hastalık nedeni ile hayatını kaybeder. Annesi bu ölümü gizler ve ikiz kızını Lee Hwi’nin yerine geçirerek büyütür. Lee Hwi sonunda veliaht prens olur.

Yeni yayımlanan fragman güzel bir hanbok içinde sarayda mutlu bir şekilde koşan prenses Lee Hwi ile başlıyor. Göz açıp kapayıncaya kadar, her zaman sırrını dikkatli bir şekilde korumak zorunda kalan soğuk ve mesafeli bir veliaht prense dönüşür. Ancak, birisi sonunda Lee Hwi'nin sert duygusal duvarlarını aşar: Lee Hwi sendeleyip düşmek üzereyken, onun kadar temiz kalpli yakışıklı öğretmeni Jung Ji Woon onu arkadan yakalar. 


11 Ekim'de KBS2 aracılığıyla ekranlara gelecek dizi aynı zamanda Netflix'te yayımlanacak. Dizinin yapımcıları başroller arasındaki sevimli kimyaya dikkat çekerken, dizinin sonbaharla birlikte derin uykuda olan duygusallığımızı ortaya çıkarması bekleniyor.

Fragman


Dizi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kaynak (1)