Yoo Ah In Yaklaşan “Hellbound” Dizisindeki Rolünü Konuştu!
  • rumi
  • 19-09-2021, 16:30

Aktör Yoo Ah In, Marie Claire dergisinin Busan Uluslararası Film Festivali için hazırladığı özel sayısının kapağını süsledi!

Yoo Ah In kısa süre önce “Voice of Silence” filmindeki performansıyla hem 25. Fantasia Uluslararası Film Festivali'nde hem de 57. Baeksang Sanat Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı ve üstün oyunculuk becerileri hem eleştirmenler hem de halk tarafından tanındı. Derginin fotoğraf çekiminde, aktörün rakipsiz karizması, karamsar siyah beyaz fotoğrafları sayesinde parlıyor.


Yakın zamanda Toronto Uluslararası Film Festivali'ne davet edilen Yoo Ah In, bir röportajda, yaklaşan Netflix dizisi “Hellbound”da kült lider Jung Jin Soo rolüyle ilgili oyunculuk süreci hakkında konuştu. “Böylesine ciddi, yoğun ve şok edici bir hikaye yapmanın nasıl bu kadar hoş olabileceğini merak ettim” dedi.

Train to Busan” filmini yönetmesiyle tanınan yönetmen Yeon Sang Ho ile çalışma hakkında Yoo Ah In, “Mizah anlayışını asla kaybetmedi. Kendi hedeflediği sonuca ve projenin mesajına nasıl ulaştığını izlemek gerçekten keyifliydi.” Jung Jin Soo rolünü oynamanın, karakterin mutlak yalnızlığını ve yalnızlığını çözme süreci olduğunu ekledi.

Bir aktör olarak yoluna devam etmesini sağlayan şeyin ne olduğu sorulduğunda, Yoo Ah In, “Tek bir doğru yolun olmadığı gerçeği. Bu bilgi beni her zaman kendime meydan okumaya itiyor.”

Yoo Ah In'in tam resimli ve röportajı, Marie Claire'in Busan Uluslararası Film Festivali baskısında bulunabilir.


- Yoo Ah In'nin yaklaşan dizisini bekleyenler var mı? Diziye dair beklentileriniz nasıl? Bu arada söylemeden geçemem dergi çekimlerinde çok karizmatik çıkmış Ah In :D


kaynak (1