"The Glory" Dizisinin Ana Oyuncu Kadrosuna Lee Do Hyun Katılabilir
"The Glory" Dizisinin ana oyuncu kadrosuna Lee Do Hyun katılabilir. Oyuncunun ajansı, başrol için bir teklif aldığını ve olumlu olarak incelediğini onayladı.

Dizi, mimar olmayı hayal eden bir lise öğrencisinin hayatının hüzünlü bir intikam hikayesine dönüşmesini anlatacak. Lise öğrencisi acımasız okul zorbalarının şiddetine maruz kaldıktan sonra okulu bırakmak zorunda kalır. Böylelikle zorbalardan ve hiçbir şey yapmadan izleyen herkesten intikam almayı kafasına koyar. Yıllar sonra okul zorbalarının lideri evlenir ve bir çocuğu olur. Çocuk ilkokula başladığında, eski kurban onların sınıf öğretmeni olarak karşılarına çıkar ve zorbalık günlerinin faillerine ve seyircilerine karşı intikam almaya başlar.

Song Hye-Kyo dizide intikam ateşi ile yanıp tutuşan bir kadını canlandırmaktadır. Gençken bir gün mimar olmayı hayal etmekteydi. Ancak okulda gördüğü zorbalık yüzünden hayatı bir işkenceye dönüşür ve okulu bırakır. Bir yetişkin olduğunda ise intikamını almaya başlar. 
 
Lee Do Hyun eğer teklifi kabul ederse, Joo Yeo Jung karakterini canlandıracak. Moon Dong Eun, zengin bir aileden gelen kaygısız ve güler yüzlü biridir. Dong Eun'un çekici prensi olmak yerine, onun intikam aracı olmaya karar verir ve ona intikamını almasında yardımcı olur.

tvN aracılığıyla yayımlanacak dizinin birden fazla sezondan oluşacağı biliniyor. Ayrıca dizinin senaristliğini ''The King: Monarch of Eternity'', ''Mr. Sunshine'', ''Goblin'', ''Descendants of the Sun'', ''The Heirs'' gibi ünlü dizilerin senaristi Kim Eun Sook yaparken, dizinin yönetmenliğini yaklaşan dizi ''Happiness''ın yönetmeni Ahn Gil-Ho yapacak. Bu dizi Song Hye Kyo ve Kim Eun Sook'un ''Descendants of the Sun'' dizisinden sonraki yenir bir buluşması olacak. 

Dizinin konusu ilgi çekici duruyor. Ayrıca başroller arasındaki uyumu da merak ediyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kaynak (1)(2)