Park Gyu Young, “Dali And Cocky Prince” Dizisinde Çalışmaktan Bahsetti!
  • rumi
  • 16-11-2021, 21:36
Park Gyu Young geçtiğimiz günlerde, 11 Kasım'da sona eren draması "Dali and Cocky Prince" için bir dizi röportaja katıldı.

Dali and Cocky Prince”, Kim Min Jae'nin geleneksel okul zekasından yoksun olan ama geçimini sağlamakta son derece becerikli olan bir adam olan Jin Mu Hak; Park Gyu Young'un ise entelektüel olarak cilalanmış ve seçkin bir geçmişe sahip ancak kendine nasıl bakacağını bilmeyen bir kadın olan Kim Dal Li olarak oynadığı romantik-komedi dizisidir.

Park Gyu Young, “Dal Li ve Mu Hak çok farklı insanlar ancak dizinin mesajlarından biri de şu, insanların yaşları veya geçmişleri ne olursa olsun eşit olabilirler ve birbirlerine kalplerini açabilirler. Dal Li'nin, kalbi (bir kişinin) dış etkenlerden ve arka plandan daha çok takdir etmeyi öğreniyor olmasını anlayabilirim. Ama gerçek hayatta, flört tarzım söz konusu olduğunda daha gerçekçiyim. Tam zıddım olan biriyle olmaktansa, benimle benzer değerlere ve kişiliğe sahip biriyle anlaşmanın daha kolay olacağını düşünüyorum. Ama bu nedenle Dal Li ve Mu Hak'ın özellikle güzel olduğunu düşündüm."

Kim Min Jae ile çalışmak hakkında, “1. bölümden 16. bölüme doğru beraber olduğumuz sahneler  arttıkça, daha fazla kişisel etkileşimimiz oldu. Sahneleri birlikte tartışır ve sette birbirimize yardım ederdik, böylece dizide Dal Li ve Mu Hak'ı canlandırmayı daha kolay hale getirdik."

Başka bir röportajda şunları ekledi, “Kim Min Jae güçlü ve güvenilir bir insan. Bir oyuncu olarak bana çok enerji verdi ama onun karakteri (Mu Hak) aynı zamanda karakterim Dal Li'ye de çok fazla enerji veriyor. Onun sayesinde çekimi iyi bir şekilde tamamlayabildim. Onunla çalışmak için başka bir şansım olursa, tekrar yapmak isterim."

Kim Dal Li, Jin Mu Hak, Jang Tae Jin (Kwon Yool) ve Joo Won Tak (Hwang Hee) ile dramada bir aşk karesinde. Hangi karakterin kendi ideal tipine daha yakın olduğu sorulduğunda Park Gyu Young; “Şahsen benim ideal tipim, rahatça güvenebileceğim biri. Uzun zamandır bir arkadaşımmış gibi, zorluklarımı, sevinçlerimi ve üzüntülerimi paylaşabileceğim, rahat bir insanla gerçekten rahat bir ilişkiye sahip olmak istiyorum.”


Park Gyu Young, gelecek yıl 30 (Kore yaşı) olacak. “Yirmili yaşlarımda ki oyunculuklarımın süresi kısa değildi ama zaman göz açıp kapayıncaya kadar geçti. Sanırım bunun nedeni, birçok karakteri oynamam ve o karakterler gibi içtenlikle yaşama şansına sahip olmamdı. Kendime çok sert davrandığım zamanlar oldu ama yirmili yaşlarımın sonunda Kim Dal Li olarak zaman geçirdikten sonra, kendimi sevmeyi ve neşelendirmeyi biraz öğrendim. 20'li yaşlarımda ki kendime 'Gerçekten çok çalıştın ve iyi iş çıkardın' demek istiyorum. Ayrıca 'Kendini sevmeyi ve kendini desteklemeyi öğrendiğin için tebrikler' de demek istiyorum. Birçok insan 30'lu yaşların yepyeni bir dünya olduğunu söylüyor bu yüzden ne tür bir düşünce yapısına sahip olacağımı merak ediyorum.”


Park Gyu Young, "Dali and Cocky Prince"in yanı sıra "Sweet Home" ve "The Devil Judge"da yaptığı kısa saç kesimiyle ilgili olarak, "Saçımı uzatmak için zamanım olmadı çünkü ard arda çok fazla projem vardı. Saçlarımı kısa tutmak zorunda kalmam kaçınılmazdı. 'Bende en çok bu güzel duruyor' diye düşündüğüm belirli bir saç stilim yok. Değişiklikleri görünüşümle ifade etmeyi seviyorum. Bir rol için saçımı değiştirip değiştirmeyeceğim konusunda insanları meraklandırmak istiyorum. İnsanların bana kuaförde benim saç stilimden kestirmek isteyenleri duyduklarını söylediklerinde gerçekten gurur duyuyorum.”
-Park Gyu Young'un saç modelini Dali and Cocky Prince'de bi görüyorum sevmiyorum, bi görüyorum fena değil diyorum.  smile Ama kısa saç bence yakışıyor. Sizce oyunculuğu nasıldı aktristin? Başrollerin kimyası nasıldı? Dali and Cocky Prince izlemeye değer mi? Röportajı nasıl buldunuz?


kaynak (1) (2) (3) (4