"Work Later, Drink Now" Dizisinin İkinci Sezonu Çekilecek

"Work Later, Drink Now" Dizisinin İkinci Sezonu Çekilecek


Yakın zamanda gelen haberlere göre TVING'in "Work Later, Drink Now" dizisi popülaritesi nedeniyle ikinci bir sezon ile devam edecek. Ayrıca dizinin ana kadrosunda yer alan Lee Sun BinHan Sun Hwa ve Jung Eun Ji'nin yeni sezonda yer alması için çağrıldığı bildirildi.

Haberlere yanıt olarak TVING "Work Later, Drink Now" dizisinin ikinci sezonu hakkında olumlu görüşmelerde olduklarını belirtti. Hala devam eden dizi 26 Kasım'da final bölümünü yayımlayacakları zaman TVING uygulaması ve TVING'in Youtube kanalı üzerinden izlenebilir bir çevrimiçi buluşma gerçekleştirecekler.


Başrollerinde Lee Sun BinHan Sun HwaJung Eun JiChoi Si Won gibi isimlerin yer aldığı dizi birlikte içmeyi seven ve hayatları hakkında hikayeler paylaşan üç kadının hikayesi etrafında dönüyor. Ayrıca drama 12 bölümden oluşuyor.

Hala devam eden drama, TVING'in en başarılı dizilerinden biri oldu. Drama rekorlar kırmaya ve yeni bir gişe tarihi yazmaya devam etti. "Work Later, Drink Now" prömiyerinden bu yana, TVING'in aboneleri dört katına çıktı. Dramanın Youtube'daki öne çıkan klipleri bile 1,3 milyondan fazla izlendi ve böylece dizi popülaritesini kanıtladı.  


Bu dizi Jung Eun Ji'nin 2017 yılında yayımlanan Untouchable dizisinden sonraki geri dönüş projesi oldu. Ayrıca Han Sun HwaWork Later, Drink Now ile birlikte bu yıl iki dizide yer aldı. Lee Sun Bin ise en son 2020 draması Team Bulldog: Off-duty Investigation'da gözükmüştü.

Bu drama aynı zamanda Choi Si Won'un oyunculuğa geri dönüşüydü. En son 2019 KBS draması My Fellow Citizens yer almıştı.