Haziran Ayında Yayımlanacak Güney Kore Dizileri

Haziran ayında yayımlanacak Güney Kore dizilerini sizler için sitemize ekledik.

1) Eve

Yayın Tarihi: 1 Haziran
Eve Konusu:

Dizi, bir chaebol'ün tüm ülkeyi şok eden 2 trilyon wonluk (yaklaşık 1,7 milyar $) boşanma davasının iç hikayesini anlatan romantik bir melodramdır. Bu ölümcül intikam hikayesi, Kore'nin ilk yüzde 0,1'ini aşağı çekmek için 13 yıl süren bir planın iç yüzünü göstermektedir.

2) Doctor Lawyer 

Yayın Tarihi: 3 Haziran
Doctor Lawyer Konusu:

Doctor Lawyer dizisi, uydurma bir ameliyatta her şeyini kaybettikten sonra tıbbi uygulama hatası avukatı olan dahi bir cerrah ve bu ameliyatta ailesinin tek üyesini ve sevgilisini kaybeden Tıbbi Suçlar Dairesi'nden bir savcı hakkında yürek ısıtan bir hikayeyi konu alıyor. Birlikte, insanların hayatlarının öneminin güç ve zenginliklerine göre sıralandığı sisteme karşı çıkarlar ve buna inananları cezalandırıp, haksızlığa uğrayan mağdurları savunurlar.

3) Why Her?

Yayın Tarihi: 3 Haziran
Why Her? Konusu:

Dizi, hayatı boyunca sadece başarılı olmak için çabaladıktan sonra içinde bir boşlukla yaşayan soğuk kalpli avukat Oh Soo Jae (Seo Hyun Jin) ve onu korumak için her şeyi göze almaya hazır olan hukuk öğrencisi Gong Chan'in (Hwang In Yeop) etrafında dönmektedir.


4) Cleaning Up 

Yayın Tarihi: 4 Haziran
Cleaning Up Konusu:

Dizi, kendilerini bir anda finansın karanlık dünyasında bulan hizmetçilerin hikayesini anlatmaktadır. Bir finans şirketindeki temizlik çalışanları, içeriden birilerinin konuşmasına kulak misafiri olduktan sonra kendilerini finansın karanlık dünyasında bulurlar.

5) Link: Eat, Love, Die 

Yayın Tarihi: 6 Haziran
Link: Eat, Love Konusu:

Link: Eat, Love, Die dizisinde, Eun Gye Hoon (Yeo Jin Goo), ikiz kardeşinin 20 yıl önce kaybolduğu kasabada restoran kuran bir şeftir. Bir gün kendini rastgele duygular yaşarken bulur. Sebepsiz yere ağladığını ve güldüğünü fark eden Eun Gye Hoon yaşadığı bu duyguların Noh Da Hyun (Moon Ga Young) adlı bir kadının duyguları olduğunu anlar. İkili beklenmedik bir şekilde tüm neşeleri, kederleri ve acıları birlikte yaşamaya başlar. 

6) Insider 

Yayın Tarihi: 8 Haziran
Insider Konusu:

Dizi, bir soruşturma için gizli bir görevdeyken her şeyin sarpa sarmasıyla kendisini hapishanede bulan Kim Yo-Han’ın (Kang Ha-Neul) etrafında dönmektedir. Hapishanede kumar oynarken kaderini değiştirmek için bir kart eli elde etmeye çalışır.


7) New Normal Zine 

Yayın Tarihi: 10 Haziran
New Normal Zine Konusu:

Dizi, yavaş ve sakin bir hayat yaşamak isteyen ancak katıldığı bir dijital dergi sonrası modanın ön saflarında savaşan editör Cha Ji-min'in etrafında dönmektedir.


8) Yumi's Cells 2 

Yayın Tarihi: 10 Haziran
Yumi's Cells 2 Konusu:

Dizi, Yu-Mi (Kim Go-Eun) adında bekar sıradan bir ofis çalışanının etrafında dönmektedir. Ayrıca dizi, Yu-Mi’nin kafasındaki her düşünceyi, duyguyu ve eylemi kontrol eden birçok beyin hücresinin bakış açısından anlatılmaktadır. Ancak acı verici bir ayrılıktan sonra Yu-Mi'nin aşk hücreleri tamamen kapanmıştır.


9) Jinxed At First

Yayın Tarihi: 15 Haziran
Jinxed At First Konusu:

Jinxed At First dizisinde, gittiği her yerde kadınlar arasında popüler olan Gong Soo-Gwang (Na In-Woo) yakışıklılığıyla her zaman gözleri üzerine çekmektedir. Şansız bir adam olarak da bilinen Gong Soo-Gwang (Na In-Woo), her zaman insanlardan uzak durmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda Seodong Market'in özel bir uğursuzluğu ile tanınan balık satıcısıdır. Lee Seul Bi (Seohyun) ise bir servet tanrıçasıdır. Gong Soo Kwang (Na In-Woo) ile tanışır ve kaderini değiştirmeye çalışır.

10) Alchemy of Souls 

Yayın Tarihi: 18 Haziran
Alchemy of Souls Konusu:

Drama kurgusal bir ülkede, hayata geri dönen ruhlar etrafında dönmektedir. Tarihte veya haritalarda olmayan bir ülke olan kurgusal Daeho ulusunda geçen fantastik-romantik dizi, "hwanhonsool" (ölülerin ruhunun yaşama dönüşü) ile insanların ruhlarını değiştiren sihir nedeniyle kaderleri çarpışan insanların hayatlarını sergilemektedir.


11) Money Heist: Korea - Joint Economic Area 

Yayın Tarihi: 24 Haziran
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Konusu:

Money Heist: Korea - Joint Economic Area dizisi, 'Profesör' kod adlı bir suç dehasının (Yoo Ji-Tae) düzenlediği tarihe kayıtlı en büyük soygun planını konu almaktadır. Profesör, planını gerçekleştirmek için birbirinden farklı güçlü kişiliklere sahip ekip üyeleri işe alır. Soygun planı kusursuz bir şekilde işlerken aldıkları rehineler yüzünden beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalırlar.

 

12) Ultimate Weapon Alice 

Yayın Tarihi: 24 Haziran
Ultimate Weapon Alice Konusu:

Dizi, suç örgütleri tarafından kovalanan lise öğrencilerinin etrafında dönmektedir. Gizemli bir transfer öğrenci ve katil olan Gyeo Wool ile travma geçirmiş bir lise öğrencisi Yeo Reum bir şekilde tanışırlar ve bir suç örgütü tarafından kovalanırlar.


13) Extraordinary Attorney Woo 

Yayın Tarihi: 29 Haziran - ?
Extraordinary Attorney Woo Konusu:

Extraordinary Attorney Woo dizisinde, Woo Young Woo (Park Eun Bin), 27 yaşında ve Asperger sendromu olarak adlandırılan otizm spektrum bozukluğuna sahiptir. 164'lük yüksek IQ'su, etkileyici hafızası ve yaratıcı düşünce süreci sayesinde, Woo Young Woo (Park Eun Bin), prestijli Seul Ulusal Üniversitesi'nden sınıfının en iyisi olarak mezun olmuştur. Avukat olarak büyük bir firmada çalışmaya başlar.


14) Anna

Yayın Tarihi: 24 Haziran 
Anna Konusu:

Dizi, söylediği küçük bir yalan yüzünden başkasının hayatını yaşayan bir kadın hakkındadır.


15) Unicorn 

Yayın Tarihi:  Haziran - ?
Unicorn Konusu:

Dizi, bir girişim ​​şirketini çevreleyen mücadeleleri ele alan durum komedisidir.


Hangi dizileri izlemeyi düşünüyorsunuz?