Ekim Ayında Yayımlanacak Güney Kore Dizileri

Sizler için Ekim ayında yayımlanacak K-dramaları derledik. Sonbaharın gelmesiyle beraber artan Kore dizileri ve üretilen içerikler bu yapımlara olan ilgiyi de beraberinde getiriyor. Yayımlanacak olan bu dizilerden hangilerini izlemeyi düşündüğünüzü yorum olarak bırakmayı unutmayın. 


The Love in Your Eyes - 3 Ekim

The Love in Your Eyes Konusu:

Dizi, 30 yaşındaki geleneksel bir Gomtang restoranında kötü bir gelinin belirmesi ile ortaya çıkan hikayeyi konu almaktadır. Ne olursa olsun fikrini söyleyen bekar bir anne olan Yeong Yi burada ikinci aşkını yaşar.


Cheer Up - 3 Ekim

Cheer Up Konusu:

"Cheer Up", bir zamanlar önde gelen bir üniversite olmasına rağmen şimdilerde çökmekte olan bir üniversitenin amigo takımının etrafında dönmektedir. Dizi, dansın gençlerimiz üzerinde nasıl etki bıraktığının hikayesini anlatmaktadır. 


Love Is for Suckers - 5 Ekim

Love Is for Suckers Konusu:

Love is for Suckers, aşkın bazen tatlı bazen ise tuzlu olduğunu anlatan romantik komedi dramasıdır. Gerçek bir hikayeye dayanan dizi, 20 yıldır arkadaş olan Goo Yeo Reum ve Park Jae Hoon arasındaki ilişkiyi anlatmaktadır. Şu anda 30'lu yaşlarında olmalarına rağmen hiçbirinin sevgilisi veya flörtü bile yoktur.


Bad Prosecutor - 5 Ekim

Bad Prosecutor Konusu:

Bad Prosecutor dizisinde Jin Jeong (Do Kyung Soo), dürüst bir savcıdır. Kore cumhuriyetinde yapılan tüm yolsuzlukları sonlandırıp, adaletsiz bir yaşam yaşamakta olan zayıf ve fakir insanların hakkını aramak için her şeyi yapmaya hazırdır. Hatta bunu yapabilmek için geleneksel yöntemler yerine uygun yöntemleri, standart prosedürler yerine hileleri kullanır.


Ransom - 6 Ekim

Ransom Konusu:

Dizi, büyük bir depremin fidye pazarlığının yapıldığı bir binayı vurması ile ortaya çıkan felaket dolu hikayeyi konu almaktadır. No Hyung-Soo (Jin Seon-Kyu) ve Park Joo-Young (Jeon Jong-Seo), bir motelde fiyat üzerinde pazarlık yapmak için buluşurlar. Ancak bu sırada güçlü bir deprem meydana gelir. Böylelikle yıkılan binanın içinde, dış dünyadan tamamen kopmuş olmanın yarattığı kaos ile amansız bir hayatta kalma mücadelesi verirler.

Glitch - 7 Ekim

Glitch Konusu:

Dizi, bir gece bilinmeyen ışıkların arasında aniden kaybolan erkek arkadaşını arayan bir kadın hakkındadır. Bu gizemi çözmek ve erkek arkadaşını bulmak için UFO gözlemcilerinden oluşan bir topluluktan yardım alır.


Bride of the Typhoon - 10 Ekim

Bride of the Typhoon Konusu:

Dizi, çaresiz bir kadının intikam almak için düşmanının gelini olmasının hikayesini anlatmaktadır.


Yonder - 14 Ekim

Yonder Konusu:

Dizi, kanserden ölen karısını unutamadığı için acı içinde yaşayan bir adam hakkındadır. Güney Kore'nin büyük şehir bölgesinde 2040 yılında, karısının acısını henüz atlatamayan bir adam gizemli bir e-posta alır. Böylece bedenini terk ettikten sonra onunla tekrar bir araya gelme gibi bir şansının olduğunu öğrenir. Karısıyla yaşamak için vücudunu terk etmeyi seçer. Ancak, sonsuz yaşama sahip olması karşılığında ölümün, hatıraların, unutulmanın, mutluluğun ve sefaletin anlamını öğrenir.


The Queen's Umbrella - 15 Ekim


Ildangbaek Butler - 19 Ekim

Ildangbaek Butler Konusu:

Ildangbaek Butler dizisi, ayak işleri başına 100 won isteyen bir adam olan Kim Butler ile ölülerin dileklerini yerine getiren cenaze yönetmeni Baek Dong Ju'nun hikayesini anlatmaktadır.The World You Are Missing - 20 Ekim

The World You Are Missing Konusu:

Dizi, kötü niyetli yorumlarla karşı karşıya kalan ulusal idol Yoo Je Bi'nin kendini bir aşk romanının içinde bulması ile hayatın gerçek anlamını idrak ettiği bir lise-fantazi-romantik dramasıdır.

The Witch's Game - ? Ekim

The Witch's Game Konusu:

Dizi, büyük bir kötülüğe kurban giden anne ve kızın bu kötülük ile yüzleşerek ortak olmalarını ve kanlı bir intikam almalarını konu almaktadır.

Curtain Call - ? Ekim

Curtain Call Konusu:

Curtain Call dizisinde, Geum-soon (Youn Yuh Jung) 1930 yılında Kuzey Kore'de doğmuş bir kadındır. Savaş zamanlarında Güneye kaçarken ailesini kaybeder. Ailesiyle bir gün buluşmayı beklerken Güney Kore'de bir otel zinciri olan Hotel Nakwon'u kurar. Yaşamak için fazla zamanı kalmayan yaşlı kadının son arzusunu yerine getirmek için Jae-heon (Kang Ha Neul), Geum-soon'un torunu Moon-seong gibi davranır.


-