"Island" Dizisinin Karakter Tanıtım Afişleri Yayımlandı

"Island" Dizisinin Karakter Tanıtım Afişleri Yayımlandı

Yaklaşan dizi "Island" için karakter tanıtım afişleri yayımlandı. Başrollerinde Lee Da HeeKim Nam-GilCha Eun-Woo ve Sung Joon gibi isimlerin yer aldığı aksiyon türündeki dizi Aralık ayında ekranlara gelecek.

Aynı adı taşıyan bir webtoon'a dayanan dizi, dünyayı yok etmeye çalışan kötü ruhlarla savaşmak kaderlerinde olan insanların hüzünlü ve tuhaf yolculuğunu konu almaktadır. Daehan Grubunun tek varisi olan Won Mi-Ho neden olduğu büyük bir sorun nedeniyle babası tarafından Jeju Adası’na gönderilir. Burada, karıştığı bir olaydan sonra yaşayanların dünyasına sıkışıp kalmış hayaletler onu hedef alır. Gizemli bir hayalet avcısı (Kim Nam-Gil) ise onu korumaya çalışır.

Lee Da Hee dizide Daehan Grubunun tek varisi olan Won Mi-Ho karakterini canlandırmaktadır. Babası tarafından Jeju Adası’na gönderildikten sonra buradaki bir lisede etik dersleri vermeye başlar.

Kim Nam-Gil dizide gizemli bir hayalet avcısı olan Van karakterini canlandırmaktadır. Dünyayı kötü ruhlardan korumaktadır. Yarı insan yarı hayalettir. O, hem bir insanın sıcak kalpliliğine hem de bir yaratığın duygusuz soğukluğuna sahiptir. Lanetli olan ölümsüz hayatını sonlandırabilmek için bir kadına ihtiyacı vardır.

Cha Eun-Woo dizide John adı ile bilinen bir rahip olan Kang Chan-Hyuk canlandırmaktadır. Amerika’da büyümüş, kötü ruhları kovan bir rahiptir. Ana dilini unutmamak için sürekli Kore dizileri izlemiştir. Parlak bir kişiliğe sahip biri gibi görünmesine karşın karanlık bir geçmişi vardır. Bir kızı koruyamadığı için suçluluk duymaktadır.

Sung Joon dizide, Van ile birlikte kötülüğün üstesinden gelmek için yetiştirilen Goong Tan karakterini canlandırıyor. Ancak kötü bir olaydan sonra Goong Tan, Van'a karşı çıkmaya başlar. Bu noktadan sonra hikaye ilginç bir şekilde ilerler.

Dizi için yayımlanan afişlerin ilkinde Kim Nam Gil yer alıyor. Afişin üstünde ise "insanken aynı zamanda canavar olan bir varlık" yazıyor. Pan olarak canlandırdığı karakteri karanlık ve ürkütücü bir karizma yayıyor. Diğer metinde ise Kim Nam Gil'in kullandığı kılıcı kadar keskin bir bakışla birlikte izleyicileri büyüleyen "Seni uzun zamandır bekledim" yazısı yazıyor.

Lee Da Hee'nin canlandırdığı Won Mi Ho'nun afişinin üzerinde "kaderin merkezindeki kişi" ve "Neden peşimden geliyorlar?" yazıyor. Bu soru dizide olacaklar konusunda izleyenleri meraklandırıyor.

Bir asa tutan ve rahip cübbesi giyen Cha Eun Woo'nun afişinde "Tanrı'nın otoritesini yerine getiren kişi" yazıyor. Göz alıcı ve şeytan kovucu John karakterinin yer aldığı afişte ayrıca “Ben koruyacağım. Bu benim kararım.” yazıyor.

Son yayımlanan afişte Sung Joon, uzun gümüş rengi saçlarıyla izleyicileri büyüleyen ve "dünya tarafından bir kenara atılmış" olarak tanımlanan Goong Tan'a dönüşüyor. Kanlar içindeki Geumgangjeo'yu omzuna dayadığı fotoğrafının yanında "Beklendiği gibi, insanlara güvenmemeliydim." yazıyor.

Şimdiden ikinci sezonu onaylanan dramanın ilk sezonu 20 bölümden oluşacak ve “Welcome to Dongmakgol” ve “Fabricated City” gibi yapımların yönetmeni Bae Jong tarafından yönetilecek.

-